x-kom hosting

Monitor do PS3 w granicach 500zł.

Tymus123321
utworzono
utworzono

Witam. Szukam monitora do PS3 na którym można sobie fajnie pograć w GTA V, lub Skate 3. Potrzebuje dorady specjalisty, bo nie znam sie na tym ani troche. Chcialbym monitor ok. 23". Również zależy mi na dobrej grafice, jak i jakości sprzętu. Nie wiem jakie PS3 ma wejscia wiec prosze o propozycje gdzie monitor bedzie mial wszystkie wejscie lub monitor z jakimis przejściami/ kablami. Wszystko w granicy 500zł (nie chcę za dużo wydawać, więc żeby było jak najtaniej i najskuteczniej). Z góry dziękuje za odpowiedź ;):) 

su3ert
komentarz
komentarz

Musisz dołożyć ok. 100 zł żeby kupić jakiegoś IPS'A. 1 lepszy 23 calowy LG raczej starczy.

Youki
komentarz
komentarz

Za 539 zł dostaniesz 24 calowego LG 24MP48HQ na matrycy IPS ze złączem HDMI.

  • Dobra wypowiedź 1
Tymus123321
komentarz
komentarz
41 minut temu, Youki napisał:

Za 539 zł dostaniesz 24 calowego LG 24MP48HQ na matrycy IPS ze złączem HDMI.

 I normalnie PS3 moge podłączyć?

 

Youki
komentarz
komentarz

Tak.

 

  • Dobra wypowiedź 1
  • 3 tygodnie później...
Tymus123321
komentarz
komentarz
Dnia 8.01.2017 o 12:00, Youki napisał:

Tak.

 

Jeszcze mam ważne pytanko. Dzisiaj wieczorem zamawiam i chcę się dowiedzieć jak tu z dźwiękiem? Monitor ma głośniki czy PS3 bo nie wiem. Coś mam dokupić jakiś konwerter czy co???

 

Duffy
komentarz
komentarz

Monitor nie posiada głośników. Musisz kupić z głośnikami lub grać na słuchawkach w przypadku ps3 to na usb, jeśli dobrze pamietam to może jest możliwość podłączenia głośników złączem cyforwym ale nie daje 100% pewności. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.