x-kom hosting

Skróty klawiaturowe Ubuntu - problem

Mioka
utworzono
utworzono

Ostatnio zainstalowałem ubuntu - wszystko działa super, tylko mam jeden problem. Gdy wcisnę alt i kliknę myszką (lewy przycisk), to pojawia się jakiś dziwny skrót do przenoszenia okna.

 

Nie miałbym nic przeciwko, jednak ten skrót nadpisuje inny, który używam w programie. I przez to gdy chcę zrobić domyślną rzecz, to próbuje zamiast niej przesuwam okno. W programie niestety nie ma możliwośći edycji skrótów, a nigdzie w menu zarządzania ubuntu nie znalazłem skrótu z myszką. Dlatego tutaj pytam się o radę - jak to zmienić.

 

 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Masz coś takiego Ustawienia>Klawiatura>Skróty Klawiszowe ?

Nic tam nie ma ten temat ?

Edytowane przez MasterYoghourt
  • Dobra wypowiedź 1
Mioka
komentarz
komentarz

Sprawdzłem tam - nie ma żadnych skrótów klawiaturowych z myszką. Jest skrót "Przenoszenie okna" - usunąłem go, lecz w niczym to nie pomogło. Gdy zastąpiłem go jakimś skrótem typu Ctrl+alt+h też nic nie pomogło.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.