x-kom hosting

HDD Regenerator - instrukcja użytkowania tego programu

marcin10_19
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam :)

Jak posługiwać się HDD Regenerator chciał bym zostawić na noc dysk Seagate 160GB ale nie wiem jak to odpalić żeby mi znalazł i naprawił błędy :(

Edytowane przez naekana
modyfikacja nazwy tematu

Sean
komentarz
komentarz

masz pelna wersje czy demo ? musisz chyba zgrac na dyskietke pliki i ustawic w biosie dystkietke startowa ... powinno hulać lecz nie mam 100 % pewnosci

tofik177
komentarz
komentarz

hddregenerator jest na darmowej płycie narzedziowej hirensboot jak działa poszukaj w google nigdy nie musiałem uzywac ;]

choc programy z tej płytki sa bardzo przydatne ;d

Sean
komentarz
komentarz

sprawdzilem... przy uruchomieniu programu wybierasz "bootable regenderating CD" lub "bootable floopy" ... oznacza to ze mozesz wybrac sobie nosnik z ktorego zbootujesz program ktory sprawdzi dysk :) myśle ze z płyty bedzie lepiej pozdrawiam

Zizu09
komentarz
komentarz

Witam! Mam Windows XP - czy na tym systemie ten program mi odpali ????

danielek316
komentarz
komentarz

Oczywiście,że tak :D

Zizu09
komentarz
komentarz

A mi pisze tak: "Click here to repair physical bad sectors on damaged drive surface directly under Windows 95/98/Me only."

To nie znaczy, że to tylko na starych systemach? Mam wersję HR 1.51

danielek316
komentarz
komentarz

Ściągnij i przeinstaluj: http://www.programosy.pl/program,hdd-regenerator.html

Zresztą w opisie masz zaznaczone: System operacyjny: MS Windows 98/Me/NT/2000/XP

:)

Sean
komentarz
komentarz

o ile wiem wersja demo nie naprawia całego dysku... chyba lokalizuje tylko bad sector's

Zizu09
komentarz
komentarz

A co do bootowania, to może być płyta dvd bo ja kompletnie się nie znam.@SEAN:to jak mogę uratować moje DANE!!? :((( zaczynam tracić już cierpliwość ehCzy istnieje jakiś skuteczny program?? :( Niektórych plików wcale nie mogę otworzyć.. http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=43232 - tu mój problem.ehhh;]

Sean
komentarz
komentarz

może chyba być :) wypalasz normalnie przez program na płyte potem restart ... ostrzegam ze sprawdzanie dysków trwa dosc dlugo w zaleznosci od rozmiaru dysku... pozdrawiam

Zizu09
komentarz
komentarz

No chyba DVD-R nie może być.... Wyskakuje mi że to płyta CD na której nic nie ma.. Nie nadaje się już do wypalenia... A jak daję bota z CD-ROMU to mi sie normalnie odpala system. Więc lecę po CD. ;D

marcin10_19
komentarz
komentarz

Najlepiej zrób sobie na dyskietce :) będzie najwygodniej. A jeśli chodzi o demo wersje to prawda ona nie naprawia błędów, tzn skanuje do pierwszego wykrytego błędu i staje :(

Sean
komentarz
komentarz

no własnie o to mi chodziło :) ... ale czego sie nie robi dla zdrowia komputera :D ... z dyskietki o ile pamiętam jest znacznie wolniej niż z bootowalnej płyty ... pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.