x-kom hosting

Hosting 4Netplayers problem

sebus
utworzono
utworzono

Witam , nie wiem czy to odpowiedni dział czy też nie , mam problem z tym hostingiem sprawa wygląda tak kupiłem sobie host pod serwer 8 slotów , werjsa klanowa czyli serwer z hasłem, pod grę Ark survival evolved i mam duży problem , zrobiłem konfiguracje krok po kroku wszystko pięknie cacy , pokazuje że serwer działa ok , włączam grę i nie mogę go znaleźć , tak więc myślę sobie nie ma plików zrobiłem serwer programem Ark server manager i wgrałem wszystkie te pliki za pomocą programu FTP czy jakoś tak to było pięknie cacy po 6h uploadu plików robię reset serwera i co pokazuje serwer działa, wyszukuje wyszukuje no i na tym się kończy ... znalazłem sposób że można połączyć się z serwer przez dodanie komendy +connect IP ... więc tak zrobiłem to pokazuje mi że czas połączenia przekroczony ect. więc za pewne serwer nie działa jak trzeba czy znajdzie się ktoś kto się na tym zna i pomoże mi to zrobić , nauczy wytłumaczy wszystko ,wejdzie na moje konto i sprawdzi wszystko , jest możliwość rozmowy na TS , mam prywatny serwer więc liczę na pomoc :)

  • 2 tygodnie później...

4pc
komentarz
komentarz

Zacznij od zadania pytania supportowi i wklej co ci powiedzą. Zakładam, że pomogą - jeśli nie, dopiero wtedy będziemy myśleli, bo tak możemy ci co najwyżej w głowie zamotać.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.