x-kom hosting

pomocy!!! lenovo y50-70 gta5

kalox
utworzono
utworzono

Dobry wieczór posiadam słynnego laptopa lenovo y50-70 specyfikacje w załączniku i mam problem z grą gta 5 gdy na przykład gram w bf 4 po kilkanaście godzin to mam ciągle po 70 stałych fps a w gta 5 mam co prawda stałe 140 fps na 1 minucie gry a potem takie odliczanie od 15 fps do 140 i tak na okrągło ustawienia mam praktycznie na low plisss pomocy;)  (ps jak czegoś nie podałem to śmiało pytać)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

parametry.png

Youki
komentarz
komentarz

Pokaż temepratury podzespołów podczas obciążenia za pomocą Hwmonitor.

kalox
komentarz
komentarz (edytowane)

 

 

 

prosze Youki i zależy jak by co normalnie od 65-70 obciążenie 85-98 prosze o szybką odpowiedź;)

 

temperatury.png

Edytowane przez kalox
anioł2009
komentarz
komentarz

Odpowiedz możesz sam wywnioskować.... Laptop się przegrzewa- wyczyść go i wymień pastę na cpu i gpu lub oddaj do serwisu niech to zrobią. Jeśli to nie pomoże zbytnio to zainwestuj w dobrą podkładkę chłodzącą.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.