x-kom hosting

Upgrade laptopa

BartekXD
utworzono
utworzono

Witam. Posiadam laptopa Fujitsu Lifebook AH531 i interesuje mnie wymiana fabrycznego procesora Intel Pentium B960 na Core I5 2430M i dołożenie karty graficznej Nvidia GF GT525M. Taka sama karta graficzna jest fabrycznie montowana w niektórych modelach fabrycznie. Procesor nie jest przylutowany, tylko umieszczony w gnieździe. Fabryczne procesory w tym laptopie to właśnie Pentium i I3. Czytałem na forach, że jeśli chce się włożyć I5 to trzeba robić jakieś wpisy do biosu. Chcę to zrobić, ponieważ laptop nie uciąca GTA V. Czy ktoś napisze czy jest taka możliwość? Jeśli nie będzie się opłacało to nie szkodzi, bo i tak przygotowuję się do zakupu używanego PC (nie laptopa) za ok. 1500zł.

Youki
komentarz
komentarz

Na tej 525M i tak nie zagrałbyś za bardzo w GTA V, do tego ten układ był lutowany, musiałbyś szukać całej płyty głównej z tym układem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.