x-kom hosting

Nvidia GTX 1050 Laptop do [4500tyś]

jansuek564
utworzono
utworzono

Szukam laptopa gamingowego nie musi mieć systemu zastanawiałem się nad dream machines i msi. Dużo osób radziło mi żebym czekal do nowego roku bo nvidia wprowadza nowe kart i z tego co wiem jest już pare laptopów z tą kartą np. Lenovo Legion. Jak myślicie kiedy mogą pojawić się na nasyzm rynku takie laptopy ja jeszcze nie znalazłem. 

Youki
komentarz
komentarz

Tylko to dopiero prezentacja była i to nie na nasz rynek tylko ogólnie. Kwestia pewnie miesiąca/dwóch.

 

anioł2009
komentarz
komentarz

Lenovo odpuść sobie, w kwestii quality check nic się nie zmieniło. Już lepiej DM albo MSI kup nawet jeśli miałbyś czekać dłużej niż na lenovo ;) 

Prosaid
komentarz
komentarz

Już po woli sie pojawia przedsprzedaż

  Dell Inspiron 7567 i5-7300HQ/16G/1000/Win10 GTX1050  

http://www.x-kom.pl/p/342542-notebook-laptop-156-dell-inspiron-7567-i5-7300hq-16g-1000-win10-gtx1050.html

Acer VX5-591G i5-7300HQ/16GB/1000/Win10 GTX1050

http://www.x-kom.pl/p/342413-notebook-laptop-156-acer-vx5-591g-i5-7300hq-16gb-1000-win10-gtx1050.html

 

Dostępność pewnie kilka tygodni

jansuek564
komentarz
komentarz

Dzięki wielkie ! poczekam jeszcze na jakieś propozycje z 17,3 cala bo nie przepadam za mniejszymi laptopami zapomniałem to uwzględnić.

Prosaid
komentarz
komentarz

Wtedy pewnie bliżej 5000 zł ale myślę ze w ciągu miesiąca już coś będzie ;)

jansuek564
komentarz
komentarz

Ale to z systemem jakieś 5000zł będzie chyba

Prosaid
komentarz
komentarz

Poczekamy zobaczymy :) myślę że coś może się uda

Fixon
komentarz
komentarz

Których z tych modeli będzie lepszy, acer czy dell?

Prosaid
komentarz
komentarz

Osobiście celował bym w Acera

jansuek564
komentarz
komentarz

Czy ma ktoś infromacje kiedy DM ma wprowadzić swoje laptopy z GTX 1050 i 1050Ti?

damianos500
komentarz
komentarz

Jak myślicie do marca bądź kwietnia potanieja coś te laptopy ? Dlaczego wybralbys acera ?

Prosaid
komentarz
komentarz

Ma lepsza matryce IPS, ogólnie design też ciekawszy. Na cene wpływa masa czynników tego Ci raczej nikt nie powie, podobno dolar ma spaść a jedni mowią że pójdzie w góre ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.