x-kom hosting

1500-2000- zł używany macbook do pracy

Fiszu123
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, jestem używkonikiem Iphonów już od trzech lat i nie wyobrażam sobie już przejścia na inny system. Dlatego chcę teraz spróbować z MacBookiem, na razie jakimś starszym żeby zobaczyć i przekonać się do tych urządzeń, dlatego mam kilka nurtujących mnie pytań :

1. Czy warto teraz kupować MacBooka do 1500- maksymalnie 2000 zł ? Czy będzie nadal użyteczny? 

2. Słyszałem że macbook jest bardzo kompatybilny z innymi urzadzeniami typu iphone, na czym dokładnie to polega ? Jakie są plusy takiego połaczenia ?  Nie ukrywam że jest to dla mnie bardzo ważne i najbardziej interesuje mnie ta opcja, gdyż myśle że dzięki temu dużo wygodniej będzie mi sie wszystko używało. 

3. Szukałem starych macbookow ale tyle tego jest że nie wiem nawet od czego zacząć i jak ugryźć temat, polecilibyście coś konkretnego za tą cene ? A  jak nie to jakiego rocznika szukać i na co najbardziej patrzeć przy zakupie ? 

 

Przeznaczenie to przeglądanie internetu, lekka praca, zdjęcia, muzyka itp. Raczej nic co może bardzo obciążyć urządzenie. 

 

Edytowane przez Fiszu123

Fiszu123
komentarz
komentarz

up

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.