x-kom hosting

Monitor Samsung do Multimediów

Youki
komentarz
komentarz

W tej cenie na wiele i tak nie ma co liczyć, może być.

 

zozipyly
komentarz
komentarz (edytowane)

A czy Radeon R9 270 Direct CU II OC od Asusa posiada FreeSync? bo nie mogę znaleźć, w ustawieniach Radeon mam 'Nieobsługiwanie" nie wiem to przez niekompatybilną kartę czy monitor?

Edytowane przez zozipyly
Youki
komentarz
komentarz

Ta GPU nie obsługuję.

FuckTheSystem
komentarz
komentarz (edytowane)

Lepiej ten pierwszy ze względu na moim zdaniem lepszą matryce PLS. Ale w tej cenie to i tak będą na tym samym poziomie wiec bierz tańszy. Zeby myśleć o dużej różnicy trzeba zainwestować juz dobre 1000zl.

Edytowane przez FuckTheSystem
zozipyly
komentarz
komentarz (edytowane)

no i nie wziąłem do tej pory żadnego :D , ale to dlatego że zmniejszył mi się nieco budżet..Panowie interesuje mnie teraz ten monitor http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/19881703#opinie  21.5 cala ale wygląda przyzwoicie, jeżeli było by warto może może dołożył bym za jakiś czas do modelu 23 cale..  ogólnie ciekawy warto?

Edytowane przez zozipyly
Youki
komentarz
komentarz

Dołożyć warto, bo większa przestrzeń robocza zawsze się przydaję.

zozipyly
komentarz
komentarz (edytowane)

ale monitor ogólnie w porządku w tej cenie ? nie będzie srebrzył? słyszałem coś o nierównomiernych podświetleniach w niektórych modelach...?

Edytowane przez zozipyly
Youki
komentarz
komentarz

Na cuda liczysz, srebrzenie jest typowe dla ipsów w tej cenie, tak samo jak nierównomierność podświetlenia matrycy. :) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.