x-kom hosting

Monitor SAMSUNG Curved LC27F591FDUXEN Czy warto

koksik1000
utworzono
utworzono

Witam jako że mam zamiar za jakieś 2-3 miesiące kupić nowy komputer to najpierw zabrałem się za kupno monitora wiec mam na oku właśnie SAMSUNG Curved LC27F591FDUXEN czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat tego monitora ??

Youki
komentarz
komentarz

A o czego ma Ci służyć, jak blisko siedzisz od monitora?

koksik1000
komentarz
komentarz (edytowane)

mam jakieś 70-80 cm do monitora ma mi służyć głównie do gier ale też do codziennego użytku czyli YouTube jakiś film Facebook właśnie byłem w sklepie i miałem go już prawie kupionego ale teraz się zastanawiam czy nie kupić np telewizora 32 cale które już są w takiej cenie full hd 200 hz wydaje mi się że za tv przemawia więcej plusów jeżeli się mylę to mie popraw bo jestem laikiem dlaczego monitor 27 cali za 1350 zł jest lepszy od tv 32 cale(w sklepie w którym byłem monitory i tv stały obok siebie i tv mają lepszy obraz i to dużo lepszy) mam na ścianie koło komputera tv 55 cali i jak przełączam obraz z monitora na tv to jest on o niebo lepszy wiec się zastanawiam czy nie zamienić monitora na TV nie wiem jak to będzie w grach bo na dzień dzisiejszy mam za słaby sprzęt żeby to sprawdzić

PS. mam w tej chwili LG Flatron 24 cale i dla mnie jest on za mały wiec i tak przerzucę się na coś większego

 

Znalazłem taki oto TV  PHILIPS 32PFH4101/88

Edytowane przez koksik1000
Youki
komentarz
komentarz
21 godzin temu, koksik1000 napisał:

32 cale które już są w takiej cenie full hd 200 hz

Panel 50 Hz, reszta to marketing.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.