x-kom hosting

Monitor do gier

dominosa990404
utworzono
utworzono

Czesc wszystkim!

 

Od tygodnia mam w glowie duzy problem, a mianowicie nie mam pojecia, jaki monitor do gier bedzie idealny dla mnie. Szukalem na wlasna reke, czytalem wiele recenzji i opinii i na mojej liscie znalazly sie 4 monitory i kompletnie nie wiem, ktory mam wybrac. Bede sie przesiadal z jakiegos zwyklego monitora LG 60hz, wiec odczuje roznice 144hz od razu. Maksymalnie mam mozliwosc wydac na monitor 1300pln. Przedstawiam te 4 monitory:

  • BenQ XL2411Z (odstraszaja mnie od tego monitora, pomimo tego ze jest to matryca TN, bardzo slabe kolory)
  • iiyama G-MASTER Red Eagle GB2488HSU-B2 (jeden z faworytow, duzo pozytywnych opinii w internecie)
  • Acer Predator XB240HBMJDPR (Chyba najtanszy ze wszystkich, ale nie wiem czy warty uwagi)
  • LG 24GM77-B (drugi z faworytow, czytalem ze jedne z lepszych kolorow jak na matryce TN i bardzo dobrze sie sprawuje podczas grania)

 

Monitor musi byc glownie do grania, czasami odpalam jakis meczyk przez internet. Zalezy mi na 144hz, 1ms czas reakcji no i jak najkrotszy input lag. Gierki w ktore glownie gram to FPS-y (CS:GO, H1Z1), czasami League of Legends. Chcialbym, aby kolory nie byly tak tragiczne, jakie sa podobno w monitorze BenQ, chociaz i tak licze sie z tym, ze beda gorsze po przesiadce na matryce TN. Tez na poczatku chcialem, aby monitor mial wbudowane glosniki, bo w miare czesto je uzywam, ale potem doszedlem do wniosku, ze jak chce dobry monitor gamingowy, to musze raczej zrezygnowac z tych glosnikow.

 

To chyba tyle ode mnie, nie wiem co wiecej mam napisac, aby ulatwic wam polecenie mi idealnego monitora dla mnie. Jak sa jeszcze jakies watpliwosci, to pytajcie, a ja ze swojej strony prosze was bardzo o pomoc, bo nie mam zbyt duzo czasu na kupno, a bardzo mi zalezy aby jak najszybciej zdecydowac sie i zeby byl to dobry wybor. :)

 

Youki
komentarz
komentarz

Z tańszych bierz wspomnianego LG albo tańszego AOC G2460FQ.  To przyzwoite panele 144 Hz w tej cenie, dopłata do BenQ nie ma żadnego sensu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.