x-kom hosting

Problem z niektórymi serwisami

laweld
utworzono
utworzono

Witam, mam problem z niektórymi witrynami a doklanie facebook, instagram, messenger i być może jakieś jeszcze. Problem jest na wszystkich komputerach w domu oraz na telefonach (Osoby które korzystają z mojej sieci sporadycznie mają to samo). Nie działają aplikacje służące do obsługi tych portali. Od czasu do czasu na telefon dochodzą wiadomości z msg ale dzieje się tak może raz na dobę. Komputer stacjonarny podłączony na kabel, laptop wifi. Kombinowałem z dns'ami przywracanie ustawień fabrycznych routera (Tutaj pomogło może na godzinę, wszystkie portale działały normalnie). Byli u mnie spece z neostrady ale szkoda o tym nawet mówić. Router to netgear n150 dgn 1000 b2. Problem pojawił się około 20 listopada, ale w domu nie byłem przez miesiac i miałem nadzieje że problem sam się rozwiąże. Dodam jeszcze że portale działają przez bramki proxy. Baaardzo proszę o pomoc.
 

politolog
komentarz
komentarz
15 minut temu, laweld napisał:

Kombinowałem z dns'ami przywracanie ustawień fabrycznych routera

Które DNSY wpisałeś ? Ustawiłeś IPv6 czy IPv4 ?

laweld
komentarz
komentarz

IPv4 8.8.8.8

        8.8.8.4

politolog
komentarz
komentarz

Wpisz lepiej 

194.204.152.34

194.204.159.1 

 

 

laweld
komentarz
komentarz

Nie pomogło. Dziwne jest to że po załadowaniu fabrycznych działało przez godzinkę a potem dalej to samo.

politolog
komentarz
komentarz

Obok tego Netgeara sprawdzałeś na innym routerze ? 

laweld
komentarz
komentarz

Niestety nie było takiej możliwości jeżeli nie macie żadnych pomysłów to spróbuje pożyczyć od kogoś inny router i sprawdzić. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.