x-kom hosting

ADATA SU800 Ultimate 128Gb Problem

cranku
utworzono
utworzono

Witam zakupiłem ten o to dysk i po instalacji systemu sprawdziłem czy jest sprawny w hd tune i niestety okazało się że jest coś nie tak więc pomyślałem sobie trudno moze kupilem wadliwy model zwroce i dadzą mi nowy, oczywiscie dali od ręki nowy jak tylko powiedziałem o co chodzi no i zainstalowałem system juz na nowym i jest dalej to samo, dodam ze gdy sprawdzam crystal disk info nie pisze nic o żadnym błędzie tylko w hd tune jest z czymś problem. Więc chyba to wina programu a nie dysku ? bo to raczej niemozliwe zeby tak bylo.. :) dolaczam screen.
 

Bez tytułu.jpg

ss.png

Youki
komentarz
komentarz

CDI też pokazuje wartość 1 przy tym błędzie, ale to błąd komunikacji.

Spróbuj przez inny przewód SATA

cranku
komentarz
komentarz

sprawdzałem i tak samo :) dziwna sprawa w sumie to nie jest, na pewno plyta glowna nie jest uszkodzona czy coś :) bo sprawdzalem pod tymi wejsciami inne dyski i wszystko sprawne, niemozliwe raczej zeby po raz drugi bylo to samo :) mi sie wydaje ze to wina programu hd tune bo w innych nie ma nic takiego ze jest cos nie tak z dyskiem :)

poleć jakis najlepszy program do sprawdzania to zobacze co wyjdzie

Wogole to zauwazylem dziwna rzecz na swojej plycie glownej tam z tyłu procesora, jest taka duza plama tak jak by się coś wylało albo coś w tym stylu.. to jest normalne? wiem ze to nie w temacie dysku ale zauwazylem to teraz podlaczajac inny kabel sata.. mam plytke msi gaming 970 i ta plama jest w tym miejscu co chlodzenie plyty glownej obok procesora na lewo ten mostek i ogolnie to jak gram w jakas gre to po 15 minutach przykladowo spada fps z 40 do 18/19 po czym po chwili znowu jest 40 i tak w kolko sie dzieje, czym jest to spowodwane? 

Jaro070
komentarz
komentarz

Błąd C7 się nie kasuje. Zmień kabel i sprawdzaj czy wartość się zwiększa.

cranku
komentarz
komentarz
52 minuty temu, Jaro070 napisał:

Błąd C7 się nie kasuje. Zmień kabel i sprawdzaj czy wartość się zwiększa.

Wszystko jest tak samo jak było.. no ale to nie jest raczej wina dysku bo już drugi taki sam mi dali, chyba ze plyta glowna po prostu jest winowajcą chociaż miałem ostatnio w kompie tez goodram cx200 i nie bylo takiego problemu, bo chyba bym po raz drugi na wadliwą sztuke nie trafił..

jest w sumie mozliwosc zebym go sprawdził poprzez kabel usb jeśli błąd bedize dalej wystepowac no to chyba drugi raz wadliwa sztuka jakas, probowac tak zrobić?

cranku
komentarz
komentarz

Temat do zamkniecia, oddalem do sklepu i wymienilem na goodram cx300 i jest juz w porzadku :).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.