x-kom hosting

Problem z monitorem Samsung

LotusExtreme
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam mam problem z Telewizorem(mi służy jako monitor) Samsung UE32Eh5000

Problem jest taki że on może mieć roździelczość 1920x1080 , tak mi pisze w komputerze w ustawieniach rozdzielczości , więc jest to monitor full HD , no dobra ale problem jest w tym że jak zmieniam roździałke na tą full hd , to jakoś pulpit mi ucieka, i wszystko sie poszerza i nie widzie pasków ani na dole ( Pasek Start ) ani na górze ( w przypadku przeglądarki ) , a tak niepowinno chyba być no bo ten telewizor jest przystosowany do tej rozdzialki ,aktualnie siedze na 1680x1050.

Dodam że karte graficzną mam jeszcze GT 630, ale jeszcze chwila i zamawiam nowy zestawik.

Edytowane przez LotusExtreme

Youki
komentarz
komentarz

Nie masz w panelu GeForce przypadkiem jakieś opcji skalowania włączonej?

LotusExtreme
komentarz
komentarz (edytowane)

O kurcze , po ostatnim moim formatowaniu samego dysku D (zapomniałem dodać o tym formacie w pierwszym poście) , chyba usunąłem jakiś sterownik bo wogóle niemam panelu od nVidi , mam tylko na pasku nvidie experience ale nie moge wybrać stamtąd panelu nvidi , bo pewnie jakiś sterowniczek usunąłem. No dobra , chyba sie nie będe bawił już tak ostro tym, jak zaraz będzie nowy komputer, i nowy system , jeżeli na nowym nie będzie działać wtedy sie odezwe pod tym tematem

Edytowane przez LotusExtreme

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.