x-kom hosting

Windows XP GRY WAZNE!

devxgo
utworzono
utworzono

Siema,

Jako iż ostatnio z XP przerzucilem sie na WIN 10 (bo na xp niektóre strony sie nie wyswietlał)

 

Chodzi mi o to jakiego XP wybrać do gry CS:GO bo spadek miedzy XP a 10 jest ponad 40 fps.

 

Na kompie będę miał 10 (do neta) i XP do cs go xD (TYLKO)-jaka wersja wybrać? A może jakis linux? jak myslicie? 

Siema, jako iż mam low pc to miałem XP (do wczoraj) teraz WIN10.

Chce obok mieć XP i tu pytania:
-Jaka werjsa tego xp? A może linux?
-Jak go zoptymalizować mega? Na tym windowsie steam+csgo

Dlaczego takie rozwiązanie? Na win xp miałem po 60-90 fps a na 10 30-50 więc jest roznica.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Dziwi mnie, że na XP nie każda strona internetowa Ci się wczytywała - nie mam na tym systemie podobnych problemów. Ale mniejsza z tym - co grania w CS GO w zupełności wystarczy wersja Home Edition SP3. Optymalizować jakoś szczególnie nie trzeba, bo jak poza CS tam nic nie zainstalujesz, to i syfu żadnego być nie powinno. Oczywiście po instalacji potrzebnego oprogramowania można użyć CCleanera do oczyszczenia dysku i rejestru z różnych śmieci, a następnie zdefragmentować dysk twardy, ale myślę że wtedy spokojnie powinno się powtórzyć te wyniki na poziomie 60-90 FPS. Oczywiście trzeba pamiętać o instalacji sterowników.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.