x-kom hosting

Mam problem z monitorami

MrRobokop
utworzono
utworzono

Witam.
Myślę, że mi pomożecie, bo nie wiem jak to rozwiązać. Posiadam dwa monitory, rozdzielczości 1280x1080 (dwa). Również posiadam system x64 i Windows 10 Pro. Gdy patrzyłem na wejście D-SUB (takie niebieskie) jest ono wbudowane w płytę główną. Aktualnie korzystam z innego wejścia od karty graficznej DVI-I (to taka złączka, która łączy D-SUB z wejściem DV-I). Za bardzo nie wiem o co chodzi. Ale przejdźmy do ważniejszej informacji. Otóż gdy podpinam monitor do wejścia D-SUB na monitorze pisze, że monitor zachodzi w tryb uśpienia. Jest cały czarny ekran. Gdy kliknę opcję w monitorze pisze mi "Monitor jest w trybie uśpienia". (DODAM ZAŁĄCZNIK JAK TO WYGLĄDA). Na razie jeden monitor chodzi mi na wejściu DV-I na tej złączce. Myślałem, że to może jakiś problem z kablami, ale nie. Możliwe, że moja płyta główna jest zepsuta, lub nie może odtworzyć wejścia D-SUB. Myślę, że w dość staranny sposób wam wytłumaczyłem problem. Chcę się dowiedzieć jaka to może być przyczyna, bo nie wiem czy mam kupić nową płytę główną. A nie chce brać do naprawy bo wezmą mi więcej kasy za naprawę.

PS: Będę wdzięczny za pomoc! :)

 

Specyfikacja:
System: Windows 10 Pro 64-bit
RAM: 4,00GB 2-Kanałowy DDR2 @ 330MHz

Karta Graficzna: NVIDIA Quadro 600

Płyta Główna: FUJITSU SIEMENS D2461-A2 (Socket AM2)
Monitor (1): HP L1706
Monitor (2): LG Flatron L1730S

20161230_111713.jpg

bemol911
komentarz
komentarz

Oba monitory muszą być podłączone do karty graficznej. 

MrRobokop
komentarz
komentarz

Ale jak? Do karty graficznej mam wejście tylko DV-I i jakieś inne ;/

A wejście D-SUB wogóle nie działa ;(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.