x-kom hosting

Pamięci pod płytę główną

DanioBBa
utworzono
utworzono

Witam mam problem otóż kupiłem płytę główną Asus B150 Pro Gaming i posiadam pamięci GoodRam ddr4 cl15 2133 MHz 8 GB i gdy znajomy podłącza mi je do płyty to komputer nie chce się odpalić natomiast gdy miałem wcześniejszą płytę główną Asus H110M-K to wszystko działało jak należy i tu moje pytanie, w czym może być problem i jak go rozwiązać?? Ewentualnie gdybyście mi mogli jakieś lepsze ramy polecić do 300 zł pasujące do tej płyty albo chociaż żeby komp odpalił oczywiście ddr4. Z góry dzięki i pozdrawiam. 

Youki
komentarz
komentarz

W każdym złączu nie działa ta kostka?
 

DanioBBa
komentarz
komentarz

Z tego co wynikło z rozmowy telefonicznej ze znajomym to prawdopodobnie tak i mówił mi że w sobotę spróbuję coś pokombinować by zaktualizować bios itp nie pamiętam dokładnie co gdyż jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o tego typu sprawy. 

Youki
komentarz
komentarz

Dobrze by było sprawdzić inne kostki, czy przypadkiem płyta nie jest uszkodzona.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.