x-kom hosting

Program Antywirusowy

Slaidero
utworzono
utworzono

Witam. Z góry przepraszam za to, że prawdopodobnie umieściłem ten temat w złym miejscu ale mam problem z Antywirusem. Mianowicie kiedyś miał zainstalowanego na komputerze McAfee, ale stwierdziłem że nie jest wystarczająco dobry i pobrałem innego antywirusa. I tu sie pojawił problem, ponieważ nie mogłem odinstalować McAfee za pomocą jego uninstalatora. Pomyślałem że usunę go ręcznie. Problem pojawił się wtedy gdy część plików nie chciała się usunąć. Zostały mi do usunięcia dwa foldery od McAfee których nie da sie usunąć nawet Unlockerem. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że program pomimo braku więkoszści swoich plików nadal jest widziany przez system w procesach, których nie da się wyłączyć. Posiadam Windows'a 8 64bit zalogowanego na Administratorze. Proszę o pomoc, wskazówki jak tego antywirusa usunąć.

holo.jpg

problem.jpg

a602820922
komentarz
komentarz

McAfee to szajs moim zdaniem.
Spróbuj w trybie awaryjnym.
Lub za pomocą unlocker

http://www.pcadvisor.co.uk/download/portable-applications/unlocker-191-64-bit-3249298/

Albo użyj jakiejś bootowalnej live cd do skasowania


Ewentualnie wyjąć dysk podpiąć pod inny komputer i wtedy kasować pliki.


Sent from my Nokia 5110 using Tapatalk

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.