x-kom hosting

Telewizor 4k z androidem do 4000zł

Sebulwa2
utworzono
utworzono

Witam. ( jesli nie w tym temacie to prosze o przeniesienie :))

Planuje kupic telewizor( stary lada dzien trzeba wyrzucic gdyz obraz sie rozlewa) telewizor 4k z androidem do 4000zł wiadomo nim taniej tym lepiej.

Co polecacie? przegladalem duzo rankingow ale z telewizorami 4k jest problem gdyz rankingi sa same o fullhd. Przegladajac sklepy nie potrafie okreslic ktory z telewizorow bedzie mial najlepsza jakośsc gdyz kazdy z nich ma inna technologie obrazu.

Youki
komentarz
komentarz

A do czego ma Ci służyć?

W jakim pomieszczeniu będzie się znajdować, jak daleko siedzisz?

Montaż ścienny, półka?

Koniecznie Android?

Sebulwa2
komentarz
komentarz

Aktualny telewizor służył wyłącznie do oglądania telewizji od dostawcy (multimedia) czasami  do oglądania zdjęć czy do podłączenia laptopa(filmy).Aktualnie chcielibyśmy też na telewizorze przeglądać sobie strony internetowe czy youtube (starszy takiej opcji nie posiadał a czasami taka opcja nam brakowała ze względu na zajęte komputery w domu. 

Pomieszczenie to salon a zarazem pokój rodziców o wielkości 17m2 , odległość od kanapy 3-3,5m (stary telewizor jest o wielkości 40 cali i zdaje się już trochę mały (42 myślę, że nic by nie zmienił dlatego zainteresowanie 49-50 calowym telewizorem)

Telewizor stoi na specjalnym stoliku do telewizorów kupionym kilka ładnych lat temu (stoi w rogu pokoju)

Znaczy nie wiem czy koniecznie , myślę , nie wiem też czym się różnią systemy w telewizorach i jakie dają nam opcję, może dlatego to napisałem, Choć nie ukrywam android zawsze daję możliwość większej konfiguracji i ogólnej możliwości choć nie wiem jak to jest z telewizorami, może i telewizory gorzej na tym systemie działają ( nie wiem)

Youki
komentarz
komentarz

Przy niewielkiej dopłacie dostaniesz Sony 49XD8305

Sebulwa2
komentarz
komentarz

Ok, a co jeszcze polecasz?

Chodzi o cenę . 5 tysięcy to już za dużo jak dla mnie. Może coś tańszego a równie dobrego?

Co powiesz o  Panasonic TX-50CX700E, Samsung UE50JU6800 czy Sony KD-49XD8099?

Sebulwa2
komentarz
komentarz

A co powiesz o tych wyzej wymienionych? A może  Samsung UE48JU7000 ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.