x-kom hosting

Wymiana monitora

tulowiecki17
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.Posiadam monitor od Samsunga model S22D300 22 cale, szczerze jednak zastanawiam się nad jego wymianą z racji tego że monitor po za tym że jest cienki i ładnie wygląda nie nadaje się do oglądania filmów wszystko przez bardzo słabe kąty widzenia, bardzo mnie to drażni więc zdecydowałem że potrzebuje czegoś lepszego z dobrymi kątami, przeważnie do oglądania z każdej pozycji,czasem używam ekranu do gier.Budżet trochę mały około 500 zł ale może być coś używanego.A jak dodatkowo mógłbym powiesić go na ścianie było by całkiem fajnie.Tym razem nie chce depnąć dlatego zwracam do was może ktoś coś poleci ? Pozdrawiam

Edytowane przez tulowiecki17

FuckTheSystem
komentarz
komentarz

znowu 22 cale Cie interesują ?

tulowiecki17
komentarz
komentarz

może być odrobinę większy, chyba że nie zmieszczę się w budżecie to niech zostaną 22

FuckTheSystem
komentarz
komentarz

Mówisz ze może być używany a więc znalazłem coś takiego, dają na niego rok gwarancji, jest to monitor powystawowy więc nic mu nie będzie a za nowy trzeba dac 300zł więcej.

http://allegro.pl/monitor-komputerowy-samsung-led-23-6-ls24d590pl-i6649028162.html

matryca PLS LED - kolory będą ładne na pewno będziesz zadowolony, to co Cię interesuje to bardzo dobre kąty widzenia 178 stopni.

Bardzo dobre wykonanie, dość cienkie ramki , 23.6 cala.

tulowiecki17
komentarz
komentarz (edytowane)

trochę zraziłem się do Samsungów ale ten jest bardzo fajny! cienkie ramki i ogólnie cały desing na duży + Dziękuję na pewno się nad nim zastanowię :)

Edytowane przez tulowiecki17
FuckTheSystem
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak ponieważ to monitor za 800zł więc robi wrazenie dlatego ze za 500zł nie ma najmniejszej opcji dostać takiego sprzętu:) Jeżeli jednak interesuje Cie coś nowego to musisz liczyc się z tym ze będzie dużo dużo gorszy. Więc jeżeli chodzi o nowy polece coś takiego http://allegro.pl/lg-ips-led-22mp58vq-black-stab-hdmi-latarka-24h-i6263238996.html

Edytowane przez FuckTheSystem
tulowiecki17
komentarz
komentarz (edytowane)

nie nie,sprzęt może być używany aby był w miarę dobrym stanie.Za ten co mam 'nowy' dałem nieco 400 zł i to był 1 z gorszych zakupów w moim w życiu. Mogłem trochę pomyśleć zamiast kupować pierwszy lepszy ale tak to już jest że nie zawsze nam wszystko wychodzi tak jak chcemy

w sumie ten LG też fajny ale zostałbym przy używanym Samsungu i miał tą pewność że będzie to tym razem dobry zakup

Edytowane przez tulowiecki17
FuckTheSystem
komentarz
komentarz

w Takim razie jak najbardziej polecam, bardzo cenie monitory tego producenta i chętnie ich używam.

tulowiecki17
komentarz
komentarz (edytowane)

Dzięki jeszcze raz :) 

 

Edytowane przez tulowiecki17

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.