x-kom hosting

2000/2500max zł, użytek codzienny+gry

xgx
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, sprawa dosyć nagląca, gdyż muszę się jak najszybciej zdecydować;

potrzebuję laptopa z oprogramowaniem, najlepiej gdy coś dobrego znalazłoby się do 2000 zł, maksymalna kwota to 2500 zł. 

Laptopa mam zamiar używać do korzystania z internetu, oglądania filmów oraz grania.

Myślę, że będą to gry raczej starsze, jednak zależałoby mi by było możliwe odpalenie na nim np.  Rise of the Tomb Raider, Dishonored, Bioshocka.

 

Edytowane przez xgx

Youki
komentarz
komentarz

Dishonored 2?

Generalne z tego typu grami to kiepsko w tej cenie, chyba, że możesz coś jeszcze dorzucić?

xgx
komentarz
komentarz (edytowane)

 

2 godziny temu, Youki napisał:

Dishonored 2?

Generalne z tego typu grami to kiepsko w tej cenie, chyba, że możesz coś jeszcze dorzucić?

 

 

Nie, nie, raczej chodziło mi o 1 część. :) Oczywiście nie oczekuję też, że te gry będą chodzić na najwyższych ustawieniach. 

Dorzucić niestety niezbyt mogę, chyba, że niewiele, marzenia swoje, budżet swoje... :/

 

Edytowane przez xgx
xgx
komentarz
komentarz

Hm, okej...

A jeśli jednak budżet powiększyłby się do 3000, znalazłby się może jakiś lepszy? 

 

A któryś z tych? 

ASUS R556LB-XO153H-8 i5

 

ASUS R556LB-XO153T-8 i5

Youki
komentarz
komentarz

Te co podałeś są niedostępne i nie będą już.

Do 3000 zł to Acer F5 573G z I5 7200U, 8 GB RAM DDR4, W10 oraz 940MX na pamięciach GDDR5

 

xgx
komentarz
komentarz (edytowane)

A wersja z I5-6200U? 

Edytowane przez xgx
Youki
komentarz
komentarz

Teraz dostępna jest tylko z I5 7200U, chyba, że na jakiegoś leżaka magazynowego trafisz.

Youki
komentarz
komentarz

Cenowo wygląda OK, kwestia tylko czy to nie model powystawowy, jak to często lubią w tego typu sklepach sprzedawać, szczególnie na promocji.

xgx
komentarz
komentarz (edytowane)

Okej, na razie dzięki za radę :) 

Zastanowię się nad nim :) 

 

Edytowane przez xgx
Prosaid
komentarz
komentarz

Zobacz Acer F5-573G -  Matryca FULL HD matowa całkiem niezła, procesor 7 generacji, laptop jest dobrze wykonany aluminiowa obudowa, podświetlana klawiatura, miejsce na dysk SSD m2 (czyli oba dyski wewnątrz laptopa, system win 10 w cenie, przyzwoite wyniki pracy na baterii.

http://www.x-kom.pl/p/337454-notebook-laptop-156-acer-f5-573g-i5-7200u-4gb-1000-win10-gf940mx-fhd.html

xgx
komentarz
komentarz
4 godziny temu, Prosaid napisał:

Zobacz Acer F5-573G -  Matryca FULL HD matowa całkiem niezła, procesor 7 generacji, laptop jest dobrze wykonany aluminiowa obudowa, podświetlana klawiatura, miejsce na dysk SSD m2 (czyli oba dyski wewnątrz laptopa, system win 10 w cenie, przyzwoite wyniki pracy na baterii.

http://www.x-kom.pl/p/337454-notebook-laptop-156-acer-f5-573g-i5-7200u-4gb-1000-win10-gf940mx-fhd.html

 

 

Boli mnie jednak fakt, że ten na starcie ma te 4 a nie 8 gb ram w tej cenie. :/

 

 

Polecono mi też takiego:

http://m.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-z51-70-i7-5500u-8gb-1tb-r9m375-w10-czarny.bhtml

 

Ale nie wiem co myśleć o karcie graficznej, bo wiele słyszałam o radeonach... 

Do tego ponoć są jakieś problemy z klawiaturą.

Prosaid
komentarz
komentarz

Nie bierz z51 to stary model.

 

Ram możesz rozbudować zawsze

  • 2 tygodnie później...
xgx
komentarz
komentarz

Okej, dziękuję za pomoc :) 

Laptop F5-573G kupiony i jak na razie zapowiada się dobrze :) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.