x-kom hosting

Synchronizacja monitorów

wipf12
utworzono
utworzono

Mam 2 monitory:

Philips 22 cale i LG 20 cali.

Oba mają taką samą rozdzielczość (1920x1080). Przez to niestety obraz na tym mniejszym monitorze jest lekko mniejszy - co za tym idzie okienka i myszka nie przesuwa się idealnie po linii tylko przeskakuje na inną wysokość (gdy przechodzę na drugi monitor) W jaki sposób sprawić aby obraz u dołu jak i u góry był dobrze zsynchornizowany? 

15731350_1229964770428674_179514020_n.jpg?oh=79b21c560d202b54f92911376e169788&oe=5862A8E3

FuckTheSystem
komentarz
komentarz

wydaje mi się ze nie bardzo da się to zrobić ale może jakbyś zmienił na większym rozdzielczość na inna aby mniej więcej wyrównać ?

wipf12
komentarz
komentarz
21 godzin temu, FuckTheSystem napisał:

wydaje mi się ze nie bardzo da się to zrobić ale może jakbyś zmienił na większym rozdzielczość na inna aby mniej więcej wyrównać ?

 

Niestety, ale zmiana rozdzielczości nie rozwiązuje zadowalająco problemu. Nie ma możliwości stworzyć przestrzeni użytkowej poza ekranem? tak jakby zrobić skale przestrzeni użytkowej jak na 22 calowym monitorze?

FuckTheSystem
komentarz
komentarz

Wątpie aby było to możliwe, nie bez powodu kupuje się takie same monitory jak chce się je łączyć.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.