x-kom hosting

Monitor 400-500zł

terrorhc
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, poszukuje monitora do gier,internetu, programowania  w granicach 400-500 zł max 600 jeżeli bedzie o niebo lepszy.

Wymagam:

- FH

- najlepiej 21.5 cala

- ładne kolory

- dobra matryca

Nie obowiązkowe są głośniki. I jeszcze jakie uzywane monitory mozna wyrwać w okolo 300zł w takich samych wymaganiach?

Edytowane przez terrorhc

Youki
komentarz
komentarz

W tej cenie na wiele nie ma co liczyć, z nówek dostaniesz LG 24MP48HQ-P na matrycy IPS.

Z używanych to szukaj Dell P2210f

terrorhc
komentarz
komentarz

Za duzy ten monitor :/ Masz cos innego? Ja sie nie znam za bardzo

FuckTheSystem
komentarz
komentarz

w tej cenie różnica miedzy ips a tn jest ogromna, 24 za duży? :) każdy tak mówi dopóki nie spróbuje a potem chwyta sie za głowę jak mógł pracować na 19 calowym ekranie

FuckTheSystem
komentarz
komentarz

szukalbym 24 ale jak chcesz 22 to jasne będzie to dobry wybor

terrorhc
komentarz
komentarz

Pojade w najblizszych dniach do jakiegos sklepu i zobacze jak to wygląda te 24 i 21.5 cala. Od  kiedy kupili mi komputer (9 lat) pracuje na 19 calowym ASUSie :/

MrAdrian976
komentarz
komentarz

24 cale to najlepsza wielkość dla 1080p. Może ten ci się spodoba. ;) https://www.morele.net/monitor-aoc-e2460sd2-741065/

terrorhc
komentarz
komentarz

A jaki najlepszy 24 calowy na matrycy ips? Ten wyżej na nt a chce tylko ips, jak mówiłem zobacze na żywo 24 calowe i może się przekonam

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.