x-kom hosting

AOC G2460VQ6 24 61 cm AMD

kuba8113
utworzono
utworzono

Witam
Mam karte graiczna  GAINWARD Nvidia GeForce GTX 970 4GB

Dostalem monitor (AOC G2460VQ6 24 61 cm)

Nie znam sie za bardzo na komputerach a tym bardziej na monitorach. Moje pytanie to czy jezeli mam karte graiczna Nvidia i monitor AMD to na czyms trace ?

Dostalem tez do monitora sterowniki, instaloac je czy nie sa potrzebne ?

Czytalem cos o "Freesync" i ze Nvidia i AMD to 2 rozne rzeczy ale do konca tego nie rozumiem.

bemol911
komentarz
komentarz
10 minut temu, kuba8113 napisał:

Moje pytanie to czy jezeli mam karte graiczna Nvidia i monitor AMD to na czyms trace ?

 

Tak, tracisz technologie FreeSync, w skrócie synchronizuje ona procesor graficzny razem z monitorem, klatki są gotowe do wyświetlania i nie ma efektu rozrywania obrazu.

FuckTheSystem
komentarz
komentarz

nie przejmuj się stratą FreeSync bo jest sporo gorszy od G-sync , dlatego pakują go do wielu monitorów bo jest po prostu tani :)

kuba8113
komentarz
komentarz

Czyli zamiast  FreeSync mam G-Sync ? :blink:


A co do tej instalki, instalowac ja czy nie powinienem ?

MrAdrian976
komentarz
komentarz (edytowane)

Zainstaluj, nie zaszkodzi.

Edytowane przez MrAdrian976
FuckTheSystem
komentarz
komentarz (edytowane)

nie, nie masz g - sync po prostu free sync nie jest warty tego aby mieć karte od AMD, a gdybys kiedyś kupil monitor z g sync to zyskasz sporo.

Co do sterownikow nie musisz ich instalować.

Edytowane przez FuckTheSystem

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.