x-kom hosting

mocowanie monitora samsung s22c300 do sciany

benia12
utworzono
utworzono

Witam,

Jak w temacie potrzebuję pomocy, chciałam zamontować monitor samsung s22c300. Nie ma on z tyłu żadnych otworów na śruby, czy są jakieś inne uchwyty? uniwersalne? czy znacie jakiś który by pasował do tego monitora?

 

benia12
komentarz
komentarz

o kurcze.... mam wiercić w monitorze? :) może jeszcze jakieś inne propozycje? może jest jakiś uchwyt który złapie monitor po jego obwodzie? tylko nie bardzo wiem jak tego szukać

Youki
komentarz
komentarz

Ten monitor nie ma VESA. 

Nie widziałem uchwytu, który miałby inny mocowanie, co nie oznacza, że nie ma, tylko jest pewnie albo niedostępne u nas, albo koszty wyjdą tak, że taniej wyjdzie sprzedać ten monitor i kupić coś innego.

benia12
komentarz
komentarz

to mnie nie pocieszyłeś, to chyba pozostaje mi wiercenie, ciekawe tylko jak głęboko mogę wiercić, żeby nie zobaczyć gwiazdek podczas zwarcia :)

Youki
komentarz
komentarz

Zawsze możesz sprzedać monitor.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.