x-kom hosting

[Monitor] Ekran gaśnie/miga co 3s

revar
utworzono
utworzono

Witam od 2 dni mam problem z monitorem przy włączaniu komputera. Zaczyna migać ekran na czarno po 3 sekundach widać logowanie na 0,5s i znowu czarno i tak w kółko. Czasami po kilku restartach odpala za którymś razem i mogę się zalogować i normalnie używać dopóki nie wyłączę komputera. Monitor (dioda) jest zawsze włączona przy tym problemie.

 


Monitor LG E2242T-BN (chodzi już 4 lata)

 

Sterowników w tym czasie nie zmieniałem w sumie nic nie robiłem co mogłoby mieć wpływ tak myślę. Z góry dzięki za pomoc.

FuckTheSystem
komentarz
komentarz

Spróbuj wyciągnąć karte graficzną i włączyć bez być może to jej problem, jeżeli nie, niestety 4 lata to już trochę ;)

revar
komentarz
komentarz

Na wideo widać błysk/mignięcie w równych odstępach czasu. Co najlepsze, w momencie błysku na kostce/wtyczce od kabla zasilającego monitor słychać pisk przy gniazdku. W tym samym momencie kiedy występuje błysk na ekranie na te 0,5 sekundy.

Wideo z miganiem: 


Nagranie z piskiem w chwili błysku na ekranie: http://mp3.teledyski.info/index.html?file=playlista_pub&id=7d6cdc1b3b94e24cf9e37fc11594ae83

Wziąłem kabel zasilania z drugiego monitora do siebie i odpaliło od razu. Czyli jak dobrze rozumiem coś jest nie tak z tym moim kablem i muszę kupić nowy?

FuckTheSystem
komentarz
komentarz

Jeżeli inny kabel rozwiązał problem to z pewnością to była jego wina:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.