x-kom hosting

Pomoc - adres url

Pomarancza
utworzono
utworzono

Zostałam przekierowana do Państwa z innego forum. Nie bardzo wiem czy miejsce jest właściwie. Miałam szukać w dziale 'Centrum Webmastera'.

Oto pytanie:

 

Witam wszystkich!

Uzupełniam właśnie bibliografię do publikacji odnośnie przemysłu filmowego i mam pewien problem. Otóż w pracy powołuję się na źródło internetowe, mianowicie stronę Amerykańskiej Akademii Filmowej - Oscarów (awardsdatabase.oscars.org), którą to powinnam wg recenzenta opisać dokładniej, niż tylko podając ogólną stronę tejże instytucji. Interesują mnie następujące wyniki : Award Category: Best Picture oraz Award Years: 2010 to 2015. Wyniki wyświetlają się poprawnie. Natomiast gdy kopiuję link strony, to po ponownym otwarciu tego łącza ląduje ponownie na stronie głównej. Bardzo proszę o pomoc, tzn. podanie właściwego adresu strony Z WYNIKAMI bądź wskazaniu jak taki dokładny adres linka uzyskać. Tego wymaga ode mnie recenzet pracy, a ja nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić.

 

Pozdrawiam serdecznie, Gosia.

mojeprogramy.com
komentarz
komentarz

no niestety strona zwraca wyniki dynamicznie i nie da się uzyskać linku z uzupełnionymi przez ciebie danymi

Pomarancza
komentarz
komentarz

Czyli rozumiem, że recenzentowi należy podać stronę główną wraz z kryteriami wyszukiwania po prostu.

Dobrze, dziękuję za odpowiedź!

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.