x-kom hosting

Monitor LG nierównomierne podświetlanie .

Nineteen
utworzono
utworzono

Witam.

Dzisiaj kupiłem monitor LG 24MP88HV. Wszystko pięknie działa oprócz równomiernego podświetlania. W załączniku przesyłam zdjęcie z nowym monitorem LG (lewy) w porównaniu ze starym (prawy). Na obu włączyłem ten sam czarny obraz. Moje pytanie brzmi, czy taka jakość podświetlania jest podstawą do oddania monitora na gwarancję i czy ma ktoś może ma ten model i powie mi jak u niego sprawa wygląda?  Zdjęcie nieco "przesadza" ale jest bardzo zbliżone do tego jak to wygląda realnie.

Porównanie.jpg

Youki
komentarz
komentarz

Możesz ten zwrócić i wziąć z innym modelem ale to typowa przypadłość IPS'ów w tej cenie.

 

janekosa
komentarz
komentarz

Oba moje Delle (P2414H i U2415) mają ten problem (chociaż nie aż tak), a to już sporo wyższa półka. Tak niestety po prostu jest. Możesz oddać na gwarancji, ale nie koniecznie Ci wymienią, a jak wymienią to może być tak samo.

Nineteen
komentarz
komentarz

Janekosa, zdjęcie trochę "podsyca" efekt, ale mimo wszystko w porównaniu ze starym monitorem wypada bardzo słabo. Monitor odsyłam na gwarancję i dam znać czy coś uda im się naprawić.

Youki
komentarz
komentarz

Ale tutaj nie ma nic do naprawy, to jest zwykła przypadłość do IPS. Odeślą Ci monitor i napiszą, że wszystko mieści się w normach. Jak pisałem, chcesz to zwróć ten, weź inną sztukę i licz, że będzie to mniej widocznę.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.