x-kom hosting

Stary monitor, nowa karta

Fezz
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, od razu przejdę do rzeczy, zakupiłem nowy komputer z wejściem do karty graficznej dvi-d i hdmi a mój monitor jest dość stary no i ma wejście d-sub. Kupiłem przejściówkę lecz jak podłączam monitor do karty przez przejściówkę nic się nie wyświetla :( więc muszę jechać na zintegrowanej :(:(:(.Karta graficzna wydaje mi się że działa ponieważ wentylatory się na niej kręcą. Moje pytanie więc brzmi czy to wina przejściówki (czy są jakieś specjalne rodzaje bo może ta nie pasuje do tego kabla a tamta do drugiego) czy może jednak coś z kartą graficzną (gtx 1050 ti).

Edytowane przez Fezz

Youki
komentarz
komentarz

Co to za przejściówka?

Musi to być aktywny adapter z HDMI do VGA a i tak nie ma pewności, że zadziała,.

Fezz
komentarz
komentarz

To jest dokładnie ta przejściówka i chyba źle mnie zrozumiałeś, mam adapter z vga(monitor) na dvi-d(karta graficzna):). Przed chwilą jeszcze raz próbowałem podłączyć monitor przez adapter no i usłyszałem dźwięk że został podłączony ale nadal nic się nie wyświetlało po czym odłączyłem adapter i zauważyłem że jeden drucik na adapterze jest lekko cofnięty, czy to może być źródłem moich problemów ? 

pc-adapter-5862c.jpg

Youki
komentarz
komentarz

Możliwe, ale działanie adapterów to i tak kwestia losowa.

 

Fezz
komentarz
komentarz (edytowane)

W takim razie to nie wina karty ? Wiec powinienem kupic nowa przejsciowke czy jeszcze sprawdzic czy z karta wszystko ok ?

 

Edytowane przez Fezz
Youki
komentarz
komentarz

Sprawdź na innym adapterze.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.