x-kom hosting

Wybór monitora (400-500)

Visanor
utworzono
utworzono

Witam.

Zastanawiam się nad kupnem monitora. Mimo, że korzystam z komputera codziennie po parę godzin to nie potrzebuje monitora za 1000zł. Szukam monitora do 400-500 zł (możliwie jak najmniej). Moje korzystanie z komputera to ok 85% internet ( Fb + YT ) i 15% gry (głównie overwatch). Nie wymagam 144Hz i 1ms opóźnienia. Obecnie posiadam:

Monitor: LG Flatron E1940,

Grafika: GTX 750Ti Gigabyte,

Myślałem głownie nad dwoma modelami https://www.morele.net/monitor-benq-gw2270h-779664/ i https://www.morele.net/monitor-benq-gw2270-779222/.

Prosiłbym o opinie o nich, lub propozycje innych modeli.

Dodatkowo prosiłbym o jakieś opinie o matrycy AMVA+.

 

Youki
komentarz
komentarz

Za 39 zł więcej* dostaniesz 24 calowego LG 24MP48HQ na matrycy IPS. Zawsze to większa przestrzeń robocza i szersze kąty widzenia.

SeeJ
komentarz
komentarz

@Youki za 39zł to i ja wezmę z 10 :D

Youki
komentarz
komentarz

Dla Ciebie promocja już się skończyła! :) Dzięki.

Visanor
komentarz
komentarz

A czy monitory które ja bym wybrał czy byłyby złe? Bo między np tym za 438 a 539 jest te 100 zł różnicy a w moim przypadku wydaje mi się, że jest to niepotrzebna mi dopłata.  

Youki
komentarz
komentarz

2 cale więcej to duża i odczuwalna różnica, a to tylko 100 zł. W końcu to zakup na lata.

Visanor
komentarz
komentarz

Obecnie mam 19, więc już będę miał przeskok do 21,5 ;). A ja naprawdę nie potrzebuje aż takiego monitora, no a 100 zł różnicy jest i mimo iż poprawa na pewno będzie to dla mnie i dla moich wymagań chyba aż za duża. Czy monitory, które podałem spełniałby swoją funkcję?? 

Youki
komentarz
komentarz

To weź 2270H

Visanor
komentarz
komentarz

dziękuję ;) 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.