x-kom hosting

Karta czy RAM ?

Wilfred
utworzono
utworzono

Witam, mam problem z ogólną pracą komputera. Wolno się włącza, przy wielu czynnościach np. przy otwarciu jakiegoś programu czasami nawet folderu program przestaje odpowiadać, czasami odżyje czasem czekam kilka minut. Pewnego dnia po włączeniu zrobił mi psikusa - po kliknięciu 2x na dowolną ikone zamiast otworzyć np. mój komputer pokazywał mi właściwości. Na otwarcie ppm  nie zareagował.

Youki
komentarz
komentarz

Podaj najpierw konfigurację tego PC oraz pokaż temperatury podzespołów w spoczynku za pomocą programu HWmonitor.

Gość
komentarz
komentarz

A ja sądzę że temperatury mają tu nic do rzeczy, a raczej zasyfiony system. Zrób czystą instalkę Mistrzu, wgraj sterowniki - jeżeli problem będzie dalej występować to wiedz że coś jest na warstwie sprzętowej, jeżeli problem zaś się rozwiąże, to znaczy że miałeś chodzący syf, a nie komputer.

Pozdrawiam :)

Wilfred
komentarz
komentarz

Konfigurację czyli dane o sprzęcie?

Procesr 3.00 GHz

2 GB RAM Z czego ok 1/4 jest wolnej

Co do reszty to nie wiem jak sprawdzić bo karta graficzna jest chyba "skonfigurowana " . Dane o płycie głównej są na niej czy jak ?

I jeśli to nie będzie problem to poprosze link do programu bo narazie pisze z tel 

54 minuty temu, Waher napisał:

wgraj sterowniki ...

W sumie to możliwe że są nieaktualne ale czy nowe będą dobre ? Gdzieś czytałem że nie wszystko bedzie cacy jak będą nowe do tego sprzętu mojego

Gość
komentarz
komentarz

@Wilfred Nie pisałem że to wina sterowników. Pisałem że sformatowanie dysku, instalacja na nowo systemu i konfiguracja jego w tym wgranie sterowników - może przynieść sukces.

Wilfred
komentarz
komentarz (edytowane)

Ile to powinno zająć czasu ?

Ile kosztuje i czy gwarancja na kompa obejmuje takie coś jak bym oddał do wgrania to gościowi który mi to sprzedał?

Edytowane przez Wilfred
co jest nie moge dodać posta na kompie, wcześniej pisałem z tel

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.