x-kom hosting

Acer Predator XB271HUA

FuckTheSystem
utworzono
utworzono

Witam Posiadam monitor Acer Predator XB271HUA, wcześniej posiadałem Asus pg278q i był ten sam problem ale do rzeczy. Chodzi o odświeżanie obrazu a mianowicie gdy gram w jakąs gre na odwieżaniu powyżej 60 np. ustawiam 165 i zrzucam gre do pulpitu po czym wracam z powrotem do gry i odswiezanie wraca do poziomu 60 i żeby znowu było wyższe musze zrestartować gre, jest to bardzo irytujące bo żeby grac ciagle na wysokich hz nie mogę zrzucać gry. Da się to jakos ustawić? Jak ktoś wie cos na ten temat to proszę o pomoc. pozdrawiam

Youki
komentarz
komentarz

A jaką masz GPU, jaka wersja sterownika?

 

FuckTheSystem
komentarz
komentarz

Gtx 970 MSI

data sterownika 16.09.2016

wersja sterownika 21.21.13.7290

Youki
komentarz
komentarz

Przez DP masz podłączony monitor?

FuckTheSystem
komentarz
komentarz

oczywiście ze przez DP :) inne kable nie uciągną takich Hz.

dziwna sprawa bo nie zastanawiałem się nad tym ale hz spadają tylko w grach mmo np. cs 1.6 zrzucam i już nie ma szans ustawić z powrotem 165hz dopóki gry nie zresetuje. na asusie pg278q było o tyle lepiej ze posiadał specjalny przycisk na monitorze którym się reguluje czestotliwosc ale mimo to po każdym zrzucie gry trzeba było go klikac żeby przywrocil daną wartość odświeżania .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.