x-kom hosting

i3-2100 + DDR3 1600MHz, zagra?

meteoryty-kamada
utworzono
utworzono

Piszę bo mam 40 minut na wymianę tej kości pamięci. Kupiłem procesor i3-2100 s1155 a do tego http://allegro.pl/ddr3-corsair-vengeance-4gb-1600mhz-warszawa-sklep-i6628002173.html

 

Na stronie intela napisano, że obsłuży on maks 1333Mhz. W sklepie z używanymi podzespołami powiedzieli że powinno ruszyć a jak nie to mi wymienią na 1333Mhz. tylko teraz czytam w necie że nie ma chyba szans żeby to działało. Składam PC od podstaw z używanych podzespołów i jeśli po złożeniu nie ruszy to tak na prawdę nie będę wiedział czy to przez pamięć czy coś innego.

Dajcie pilna odpowiedź czy lepiej od razu podmienić na 1333Mhz. Pozdrawiam.

bemol911
komentarz
komentarz

Będzie działać z obniżonym taktowaniem. 

meteoryty-kamada
komentarz
komentarz

Bardzo Ci dziękuję za szybka odpowiedź. Na razie w zestawie będzie ta podstawowa i3 a za 2-3 miesiące uzbieram $ na i5 3gen i stąd te pamięci. Przestraszyłem się że może w ogóle nie ruszyć.

Gerlath
komentarz
komentarz

bez jaj, serio takie problemy? Każda ddr ma zapisane spd na 1333 więc ruszy na niższych jak musi...

Przypuszczam że jak planujesz przesiadkę na i5 to masz jakąś sensowniejsza płytę główną? Jak masz coś umożliwiającego oc to spokojnie popchniesz ram do góry.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.