x-kom hosting

Ram pod płytę główną

barrtek26
utworzono
utworzono

Witam :) chciałbym poradzić się forumowiczów czy do mojej płyty...leciwej ale co tam GIGABYTE GA-MA74GM-S2H rev (2.0) wejdą te o to kosteczki 2x4gb .Załączam zdjecie ponieważ z telefonu nie moge wkleić linka do aukcji. 

Mój obecny sprzet to 

Amd phenom x4 925

Palit geforce gts 450 512mb ram

2x2gb goodram 800mhz

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Screenshot_20161214-172555.png

Youki
komentarz
komentarz

Powinny raczej działać

barrtek26
komentarz
komentarz

A bo mnie tak zastanowiło co to znaczy tylko pod amd czyli że jak moja plyta była by pod intela to wtedy by nie działało?

Youki
komentarz
komentarz

Tak, by nie działały.

  • 3 tygodnie później...
barrtek26
komentarz
komentarz

no i właśnie posiadam te ramy wrzuciłem do komputera i nie działają czarny ekran brak charakterystycznego piknięcia i cisza ktoś ma jakiś pomysł?

Youki
komentarz
komentarz

W każdym slocie każda kostka tak samo?
BIOS aktualny?

barrtek26
komentarz
komentarz (edytowane)

robiłem aktualizację do wersji FDE ale nie wiem czy ona się zrobiła czy nie bo bios wygląda tak samo dwie kostki wpięte po 4 gb te same co podałem z allegro

 

wcześniej posiadałem  2x2 goodram gr800d264l5  nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale te co mam mają oznaczenie 4gb 800mhz ddr2 pc ram pc2 6400 240 pin cl6

Edytowane przez barrtek26
Youki
komentarz
komentarz

To nic, to tylko inne taktowanie.

Widocznie te nie są kompatybilne, zwróć je.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.