x-kom hosting

Problem z komputerem (RAM)

tosiapl
utworzono
utworzono

Witam
Któregoś razu, gdy zostawiłem "ściąganie na noc", rano komputer był wyłączony. Po włączeniu, pokazywał się ekran, aż do momentu ukazania się BIOS'u i komputer się wyłączał.
Po ponownym włączeniu, komputer wydawał dźwięk, takie krótkie piknięcie, co chwilę. W internecie wyczytałem, że to memory error, czy coś w tym stylu.
Po paru godzinach kombinowania, da się odpalać komputer, jedynie co trzeba: wyjąć jedną kość RAM, odpalić komputer, wyłączyć go, wsadzić z powrotem tą kość RAM i komputer już się włącza normalnie, aż do ponownego wyłączenia. Po tym trzeba tą czynność wykonać ponownie.
Czy ktoś wie, czego to może być problem i jak to naprawić ?

Sprzęt mam ja obrazku + MSI GeForce 970 + Dysk SSD 240GB GOODRAM Iridium Pro 2.5 SATA III
Nie wiem, czy to ma coś wspólnego, ale ten problem się pojawił tydzień po zakupie dysku SSD
Dziękuję i pozdrawiam

milosz s1.jpg

Youki
komentarz
komentarz

BIOS aktualny?

  • 1 miesiąc później...
tosiapl
komentarz
komentarz

Tak, aktualny... Problem rozwiązany, w serwisie powiedzieli, że uszkodzona płyta główna. Temat do zamknięcia

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.