x-kom hosting

Samsunga RF511 - Problem z grami

elkaminos
utworzono
utworzono

Witam

Posiadam Samsunga RF511 i mam pewien problem.
Gdy chcę uruchomić sobie grę i to bez problemu się dzieje, problem wychodzi dalej. W trakcie grania (ostatnio w WOTa) jazda jest sterowana (W,A,S,D) wciskając "W" jechałem do przodu, lecz gdy puściłem to czołg się nie zatrzymał, trwało trochę nim komputer zaakceptował to że nie trzymam owego przycisku, takie coś w grze występuje co chwile.
Po forach czytałem że to wina karty graficznej, że należy odinstalować i ponownie zainstalować ale to bez skutku.
Dodam że takie opóźnione odbiory przez komputer że nie trzymam przycisku występuje w każdej grze jaką mam.

Czy możecie coś poradzić, bo to już mnie dosyć denerwuje

Youki
komentarz
komentarz

Pokaż profilaktycznie temperatury podzespołów w spoczynku za pomocą programu HWmonitor na początek.

Jaka wersja sterownika do GPU?

elkaminos
komentarz
komentarz

A wersja sterownika GPU gdzie szukać, bo szczerze to nigdy nie potrzebowałem tego i nie wiem

HWMonitor.png

Youki
komentarz
komentarz

Narazie to pomiń.

Tutaj najpierw trzeba wyczyścić układ chłodzenia z kurzu oraz wymienić pastę termo przewodzącą.

elkaminos
komentarz
komentarz

wykonałem to z 20 minut temu

Youki
komentarz
komentarz

To nic. Tutaj już w spoczynku masz zbyt wysokie temperatury.

elkaminos
komentarz
komentarz

To co poradzić na to?

Komputer mam od sierpnia, mało z niego działałem, tyle co jakiś wieczór na zobaczenie poczty. Od początku grudnia zdecydowałem się na uruchomienie gry i z początku było okej, od 2 dni mi takie problemy występują jak opisałem

Youki
komentarz
komentarz

Pastę termo przewodzącą wymieniałeŚ?

elkaminos
komentarz
komentarz

A jaką pastę polecasz?
Czy to nie ma znaczenia

bemol911
komentarz
komentarz

Przykładowo pactum PT-2 jest dobrą pastą w rozsądnej cenie.

kielbawgebe
komentarz
komentarz

Rany miałem to samo, to faktycznie irytujące

elkaminos
komentarz
komentarz

I też załatwiłeś sprawę z wymianą pasty termo ?

 

  • 2 tygodnie później...
elkaminos
komentarz
komentarz

Witam, zmieniłem pastę dzisiaj. Kupiłem 

http://www.enostech.com/mastergel-makel-paste-review/

 

A oto efekt pomiaru po 30 minutach pracy

 

HWMonitor.2.png

ale co do gry, to mam ten sam problem opisywany na początku, co mi dalej radzicie ?

To jest pomiar z momentu gry

 z początku gdy kupiłem komputer, to takich problemów nie było

HWMonitor.3.png

bemol911
komentarz
komentarz
Dnia 10.12.2016 o 19:17, elkaminos napisał:

W trakcie grania (ostatnio w WOTa) jazda jest sterowana (W,A,S,D) wciskając "W" jechałem do przodu, lecz gdy puściłem to czołg się nie zatrzymał, trwało trochę nim komputer zaakceptował to że nie trzymam owego przycisku, takie coś w grze występuje co chwile.

 

A nie ma przypadkiem problemów z pingiem ? u mnie w WOT takie objawy występują gdy mam za wysoki ping. Zobacz podczas gry czy w górnym lewym rogu nie miga Ci czerwona kropka. 

elkaminos
komentarz
komentarz

nie mam problemu takiego, ping mam od 69 do 117/ (czasami 140)

ile powinna wynosić temperatura po wymianie pasty, bo ja przy zdjętej obudowie mam 

hw.png

elkaminos
komentarz
komentarz

Dowiedziałem się że może to być wina funkcji klawiszy trwałych

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.