x-kom hosting

Wydajne tonery do Canon LBP-2410

Lukasecu
utworzono
utworzono

Witam, kończy mi się toner w drukarce  Canon LBP-2410 i  szukam jakiegoś niedrogiego , ale i wydajnego toneru. Najlepiej na ponad 3000 stron. Czytałem, żeby nie kupować zamienników na allegro tylko w jakichś normalnych sklepach i chcę pójść za tą radą. Wolę zdecydowanie zamiennik od oryginału, ale wcześniej używałem oryginalnego i czy to ma jakieś znaczenie? chcę zamiennik żeby nie wydawać dużo kasy.

Znalazłem niedrogi zamiennik o wydajności 5000 stron, ale w porównaniu do oryginału jest tańszy od niego o połowę. Proszę oceńcie czy to jakiś dobry zamiennik czy kiepski bo cena między zamiennikiem a oryginałem kolosalna

Zamiennik: http://dobretonery.pl/toner-zamiennik-dtep87bc-do-canon-lbp2410-mf8170-mf8170c-pasuje-zamiast-canon-ep87k-ep87bk-ep87-k-ep87-bk-black-5000-stron-p-9234.html

Oryginał: http://centrum-tonerow.pl/canon-oryginalny-toner-ep87-yellow-4000s-7430a003-canon-lbp-2410-canon-tonery

Jeżeli zamiennik jest w porządku chętnie kupię za tą cenę.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Nadia_90
komentarz
komentarz

Zamiennik jest ok, znam producenta dobretonery, używam zamienników do HP od nich. Czemu Cię dziwi cena oryginału? może nie jesteś w temacie, ale one tyle właśnie kosztują, dlatego większość ludzi woli kupować tańsze zamienniki.

Erniks
komentarz
komentarz
Dnia 9.12.2016 o 09:48, Lukasecu napisał:

 

Będzie dobry, możesz kupować, w tym przypadku różnica między zamiennikiem a oryginałem wręcz kolosalna. Nie znam tego modelu Canona praktycznie w ogóle, ale po marce, opisie nie mam żadnych uwag do tego toneru.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.