x-kom hosting

Rozszerzenie RAMu w starym lapku

user303
utworzono
utworzono

Witam, mam dosyć wiekowego laptopa w którym chciałbym dorzucić RAMu... Jeden slot jest zajęty przez pamięć która była z laptopem od jego kupna czyli Samsung 4GB 2Rx8 PC3-10600 ...

 

myślę nad kupnem tej kości pamięci: GoodRam 4GB 1333MHz DDR3 SODIMM. Jej struktura to 1Rx8 i pytanie brzmi czy nie będzie jakiś zakłóceń z pamięcią obecnie zainstalowaną w laptopie i czy tak można obok 2Rx8 włożyć drugą pamięć 1Rx8 ??

Youki
komentarz
komentarz

Podaj jeszcze model tego laptopa.

user303
komentarz
komentarz (edytowane)
1 godzinę temu, Youki napisał:

Podaj jeszcze model tego laptopa.

 

Toshiba Satellite P770-105

Edytowane przez user303
Youki
komentarz
komentarz

Ten laptop obsługuję maksymalnie 8 GB RAM.

Odnośnie kostek to nie powinno być problemów.

user303
komentarz
komentarz
7 godzin temu, Youki napisał:

Ten laptop obsługuję maksymalnie 8 GB RAM.

Odnośnie kostek to nie powinno być problemów.

 

No tak, sprawdzałem w specyfikacji no i go już otwierałem aby zobaczyć czy ma ten 2 slot wolny .... nie byłem pewny tylko typu pamięci, bo zainstalowana jest w wersji 2Rx8 czyli ma po jednej stronie 8 układów scalonych a ta którą chcę nabyć jest 1Rx8 czyli tylko 4 układy scalone po jednej stronie i nie byłem pewny czy zadziała w takim połączeniu. Więc dzięki za odpowiedz i pozdrawiam :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.