x-kom hosting

Spadek fps po dodaniu nowych kości

marianocb
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć. 
Mam mały problem ze spadkiem fps'ów w grach. Otóż spadek mam od kiedy dodałem do skrzyni dodatkowe kości. Posiadam hyperx savage 2 x 8GB 2400Mhz i dziś dołożyłem drugie tyle(czyli 4 x 8 GB). Po ustawieniu wszystkiego w biosie, i ponownym włączeniu komputera, w grach zauważyłem spadek fps. Nie wiem jak to jest możliwe i dlaczego tak się stało, ale czy to od tych dodatkowych pamięci ram ? Grając w 'Wiedźmina' fps nie spadł mi nigdy poniżej 62 a teraz nawet do 40.  Grając w cs:go zawsze miałem stałe 299fps(na tyle ustawione mam) a teraz potrafi spaść do 180

Płyta główna: MSI Gaming 5
CPU: i7-4790k @ 4.6 Ghz
GPU: MSI GTX 980Ti Golden Edition
RAM: HyperX Savage (4 x 8 GB) 2400 Mhz DDR3


Proszę o pomoc.
Z góry dziękuję.

 

Edytowane przez marianocb

Youki
komentarz
komentarz

I jak wrócisz do wcześniejszej konfiguracji to wszystko po staremu?

marianocb
komentarz
komentarz

Do konfiguracji w BIOS? 
W BIOS jedyne co ruszane to X.M.P w ramach, aby automatycznie wszystko ustawiło. No i procek podkręcony.

Youki
komentarz
komentarz

Nie, jak wyjmiesz te nowo dokupione kostki.

marianocb
komentarz
komentarz (edytowane)

Jutro to zobaczę i dam znać.

Edytowane przez marianocb
marianocb
komentarz
komentarz

Problem rozwiązany, złe ustawienia biosu i nie wiem jak to możliwe, dużo ustawień w sterownikach NVIDIA się pozmieniało po ostatniej aktualizacji. Wszystko działa dużo lepiej niż wcześniej. Można zamknąć temat i dziękuję za chęć pomocy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.