x-kom hosting

Karta graficzna a zasilacz...

motys18
utworzono
utworzono

Witam, mam w planach kupić lepszą kartę grafiki a mianowicie: MSI Radeon 7850 Twin Frozr 2GB DDR5
A teraz pytanie, czy Mój zasilacz wytrzyma , jest to jakiś podobno "gówniany" sprzecior : Chieftec Arena GPA-500s8 ??
Procesor: AMD Phenom(tm) x4 955 processor 3.20 GHz
Ram: DDR 3 6gb 1333

Youki
komentarz
komentarz

Pod ten CPU lepiej będziesz szukać GTX 660 czy 750 Ti/1050. 

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz
9 godzin temu, motys18 napisał:

Chieftec Arena GPA-500s8

Nie będzie tu problemem.

Budżet na GPU ?

Jakie gry Cię interesują ?

motys18
komentarz
komentarz

Ja ogólnie chce polepszyc tego złomka do gry H1Z1 zeby miec lepsza grafe niz low , a budżet jest niski, bo kiedyś napisałem tutaj temat to mi wyskoczyli z kartą za 900 zł co komputer warty był 500 zł :D a ja ogólnie chce karte graficzną do 300-350 zł z pojemnością 2 GB , i później bym dokupił jeszcze Ram z 4gb żeby juz miał dosc i tyle :D a w przyszłosci kupie lepszego składaka pewnie za 2-3 tysie :D 

A co myślicie o takiej karcie dla tego złomka : https://www.olx.pl/oferta/karta-graficzna-msi-gtx-650-ti-oc-be-2gb-ddr5-192-bit-hdmi-dvi-CID99-IDiYH2H.html

Youki
komentarz
komentarz

A jaką masz obecnie kartę graficzną?

motys18
komentarz
komentarz

Obecnie mam : Geforce GTX 560 1gb :)

Youki
komentarz
komentarz

To można wymieniać na 750 Ti.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.