x-kom hosting

Gtx 1060 lub rx480 4,8 gb

benqexitenter
utworzono
utworzono

Ludzie mówią że rx480 8 gb będzie lepsze od gtxa 1060, wiem że dużo ludzi oto pyta ale, czy kupować rx480 8 gb czy 4 gb wystarczą, lub czy kupić gtxa 1060 6 gb będę chciał by gry za pare lat poszły na ustawieniach srednich lub najniższych na sredniej lub niskiej grafice w 60 fpsach mówimy o 4-5 latach,czy rx 4 gb pociągnie czy będę musiał coś dokupić nie jestem jakos bardzo wymagajacym graczem.

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Żadna karta nie wytrzyma 5 lat, 2 3 i trzeba zmieniać.

Jaka reszta sprzętu ?

Jaki monitor, model ?

benqexitenter
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie mów mi jaki monitor mam brać pytam czy mam brać gtxa 1060 czy rx480

co do procesora.W sensie po co ci model monitora.

Edytowane przez benqexitenter
RickRoll44
komentarz
komentarz

Ciężko powiedzieć ja osobiście wybrał bym GTX 1060 przez długi czas da rade z najnowszymi grami :)
Lecz Radeon rx480 ma lepsze parametry z tego co pamiętam

rekpietja
komentarz
komentarz

Biorac pod uwage czas który określiłeś to wg mnie nie ma znaczenia czy rx czy gtx. Z obydwu kart będziesz zadowolony jeśli tak jak napisałeś nie jest wymagającym graczem. A jeśli już teraz zależy ci na graniu w wysokich detalach to sprawdz te karty pod kątem swoich gier. Ale napewno nie 4gb

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka



Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja osobiście mimo drobnej przewagi GTX-a 1060 6GB kupiłbym dla siebie RX-a 480 8 GB. Te parę klatek mniej w wydajności zdzierżę a jednak 8 GB pamięci mi się bardziej przyda.

 

(tak, sam mam GTX-a 1060 6 GB - ale w tym sęk, że go nie kupiłem, także jak to mówią  "darowanemu...")

Edytowane przez Frog1985
Mogeto
komentarz
komentarz

tylko że Palit JetStream w najtańszej wersji jest tańszy o 200zł a tak samo cichy pod obciążeniem i zegary można sobie wyrównać w programie

no chyba, że ktoś ma okienko w kompie, wtedy MSI ładniejszy, ale to sprawa gustu

jeśli autor mówi, że na okres 4-5 lat, to lepiej RX'a

dzidek443
komentarz
komentarz

polecam 1060 od msi mam zajebista jest :), a jak mam sie martwic, ze za pare lat rx480 bedzie lepszy w wydajnosci bo dx12 czy cos to po co mi to? jak za pare lat i tak zmienie karte :D

Akuzativ
komentarz
komentarz

No przepłacić 200zł względem 1060tki od Palita, równie "zajebistego" to nie jest dobry interes :D

Mogeto
komentarz
komentarz
8 minut temu, dzidek443 napisał:

za pare lat rx480 bedzie lepszy w wydajnosci

właśnie ja zauważam, że nawet teraz jest coraz więcej gier, gdzie RX zaczyna uciekać 1060'tce 

w momencie premiery nie było tego widać, ale teraz sytuacja bardziej się rozjaśnia dla czerwonych

moim zdaniem dużą zasługę ma w tym PS4 Pro, tam jest przecież podobna architektura i będzie grubo szła optymalizacja w grach pod te układy

dzidek443
komentarz
komentarz

i tak wole karty nvidii :) mnie nie martwi, ze za 2-3 lata rx będzie lepszy

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.