x-kom hosting

Która najlepsza?

DawidNL520
utworzono
utworzono

To mój pierwszy raz na forum więc przepraszam jak coś robię źle. Mam pytanie, która z tych kart graficznych jest najlepsza? Gigabyte GTX 970 G1 Gaming, Gigabyte GTX 780 Ghz Edition, czy Gigabyte GTX 770 4gb?

bemol911
komentarz
komentarz

GTX 970 jest najwydajniejszy. 

RickRoll44
komentarz
komentarz

Zdecydowanie GTX 970 jeżeli masz tylko pieniądze to smiało bierz :)

może powiedz do czego potrzebujesz karty? 
Jakie gry itp :)

DawidNL520
komentarz
komentarz (edytowane)

Będę grał w Battlefield 1 a już chwile temu kupiłem GTX 780 Ghz chciałem tylko się zorientować która jest najwydajniejsza. A i jeszcze lepszy jest ten 780 czy 770 4gb? I czy pomiędzy GTX 970 a GTX 780 Ghz jest spora różnica wydajności?

Edytowane przez DawidNL520
bemol911
komentarz
komentarz

780.

DawidNL520
komentarz
komentarz

A jeśli miałem budżet 750zł to GTX 780 był dobrym wyborem?

Youki
komentarz
komentarz

Jak dostaniesz w tej cenie niereferencyjny model to w sumie nie jest to zły wybór.

DawidNL520
komentarz
komentarz

Dokładnie dałem 729zł za wersję Ghz od Gigabyte'a.

Youki
komentarz
komentarz

Gwarancja jeszcze jest?

Frog1985
komentarz
komentarz

GTX 970 szybszy o te 20% ale to maksymalnie, średnio jest z 15%. Także bez przesady - tak jak zagramy na GTX 970 to w sumie niemal identycznie gramy na GTX 780 GHz - jeśli chodzi tu o detale graficzne.

DawidNL520
komentarz
komentarz

Gwarancji już nie ma ale myślę, że się opłacało no bo skoro dopłacać 300-400zł za mało widoczną różnice to trochę bez sensu. Dziękuje i temat do zamknięcia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.