x-kom hosting

Zakup drukarki i niszczarki pomożecie ?

Keczup23
utworzono
utworzono

Witam, muszę kupić drukarkę i nie wiem jak się za to zabrać wiem tylko tyle że musi spełniać: 

- drukować 40 str na minute 

- drukować na czarno biało

- drukować obustronnie  

- skanować

- posiadać wbudowane Wi-Fi

I w sumie tyle, na rynku jest dużo ale muszę kupić taką która będzie służyć będzie stać w biurze więc musi być solidna i niedroga :D

 

Niszczarka bez znaczenia ważne żeby była duża i niedroga.

 

Jeśli znacie jakieś modele proszę o pomoc bardzo mi pomożecie :) pozdro

 

 

Jaco1112
komentarz
komentarz

Jaki budżet ?

Keczup23
komentarz
komentarz

Drukarka

1000 zł - 2000 zł

Niszczarka

600 zł - 800 zł 

Erniks
komentarz
komentarz

Laser czy atrament? z atramentówek w tym budżecie przychodzi mi na myśl od razu Brother MFC J6920DW. U nas w biurze mamy taką i drukuje odpowiednio szybko, chyba 35 str/min, także blisko Twoich oczekiwań. Posiada wszystkie funkcje, które potrzebujesz. Koszt myślę że około 1000 - 1500zł. Zamienniki tuszy takie większe to około 30zł, zależy też jaka marka, my często mamy jetworld , z dobretonery.pl można kupić między innymi w takiej cenie.

Z Laserówek to mi przyszedł do głowy Brother DCP1610WE , stosowałem niegdyś jako drukarkę domową, nie jest droga, płaciłem niecałe 500zł, posiada wi-ifi, nie pamiętam jak z drukiem dwustronnym.

Keczup23
komentarz
komentarz (edytowane)

Znalazłem coś takiego co sądzicie ? 

 

Kyocera Ecosys M2535dn

Dell C2665DNF

HP MFP M476nw 

Edytowane przez Keczup23
IdCzarek
komentarz
komentarz

Niszczarka tarnator C9 - napisz na prv dam ci dobrą cene 

Dżony2
komentarz
komentarz

Jako niszczarkę mogę polecić to co stoi u nas w biurze - taki Fellowes.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.