x-kom hosting

Blue screen po aktualizacji sterowników Gtx 970

cyku13
utworzono
utworzono

Witam, tak jak w temacie po aktualizacji sterowników do wersji 375.95 przez Nvidia Experience po prostu wywala mi blue screena i przywraca stare sterowniki do wersji 372.70.

Dodam że jakoś miesiąc temu też próbowałem aktualizować sterowniki to miałem tak samo, myślałem że to wadliwe sterowniki i poczekałem do następnej aktualizacji ale znowu jest to samo.

lukasz298punto
komentarz
komentarz

 

Pobierz Display Driver Uninstaller odinstaluj dokłądnie stare sterowniki i zainstaluj nowe od nowa. Instalujesz stery przez program expierence moze spróbuj ręcznie pobrać.  

cyku13
komentarz
komentarz

A co jeżeli odinstaluje sterowniki i nie będę mógł żadnych zainstalować? 

Youki
komentarz
komentarz

W sensie, jaki konkretnie błąd?

cyku13
komentarz
komentarz

A jak zobaczyć ten błąd? Bo wywala mi blue screena i to tak szybko znika że nie widzę tego kodu błędu :/

Youki
komentarz
komentarz

A to, chodzi CI o błąd. Myślałem, że teraz mówisz o błędzie instalatora.

 

Jaki masz system operacyjny?

Spakuj pliki z folderu Minidump (C:\\Windows\Minidump) i wrzuć na jakiś upload.

  • 2 tygodnie później...
cyku13
komentarz
komentarz

System to Windows 7 64 bity.

No tyle że ja w tym folderze nie mam żadnych plików.

Youki
komentarz
komentarz

A kiedy ostatni raz miałeś BSOD'a?

cyku13
komentarz
komentarz

Przy każdej próbie instalowAnia sterowników. Tyle że używam ccleaner i może to przez to nic nie mam. Ale teraz mam większy problem bo usunąłem sterowniki przez Display Driver Uninstaller

I jak wlaczam kompa to ekran się zacina i nie wchodzi dalej, a na sluchawkach  słyszę dźwięk wejść do Windowsa.  Jak zrestart owacja bios ? Mam płytę msi z97 g43. Mam włączony fast boot i urządzenia usb nie działają wiec nie mogę klawiatura wlaczyc biosa nawet :/ 

Youki
komentarz
komentarz

BIOS zrestartujesz poprzez wyciągnięcie baterii z płyty głównej na dłuższy moment.

  • Dobra wypowiedź 1
cyku13
komentarz
komentarz (edytowane)

A jest jakiś inny sposób? Bo ta bateria jest pod karta graficzna a jej nie mogę coś ściągnąć, bo drugie zapięcie jest centralnie pod karta i nie mam jak tego nacisnąć żeby to zapięcie zeszło z niej. 

Ewentualnie jest jakaś możliwość żeby jakoś podpiąć laptopa pod niego i jakoś odpalić biosa czy coś ?

EDIT. 

Chyba ze jakoś jak włączy mi się system bez ekranu to może jakimiś skrótami na klawiaturze i wpisaniu czegoś odpale to jakoś? 

 

EDIT 2:

Jeszcze znalazłem takie coś w instrukcji :

http://imgur.com/a/jhqRO

I to chyba wygląda tak: http://imgur.com/a/D74Oi

Bo to co tu jest pokazane to jest na wierzchu i łatwo dostępne a ta bateria to pod karta której nie mogę wyciągnąć a nie chce nic na siłę bo coś połamie czy coś i wtedy będzie lipa.

Jak to zrobię to tez będzie zresetowany? 

I czym to zewrzeć? Śrubokrętem? 

Edytowane przez cyku13
Youki
komentarz
komentarz

Przez zworkę też możesz, może być i wkrętakiem.

  • Dobra wypowiedź 1
cyku13
komentarz
komentarz

Czyli mam te JBAT1 zewrzec ze sobą i ile tak trzymać z 30 sekund? I później podłączyć kable i uruchomić tak? 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.