x-kom hosting

Problem z pamięcią podręczną.

Krzysztof 01
utworzono
utworzono

Witam, posiadam pewien problem, natomiast mam zainstalowane 8GB pamieci ram w komputerze ( ddr3 o ile się nie mylę). I po wejściu we właściwości komputera wyświetla się: 8,00GB (dostępne 3,46) Zamieszczam niżej shota z tego. Ktoś może wyjaśnić dlaczego? To windows itp. pożera tyle? Czy coś się spierdzieliło z wydajnością i ewentualnie jakieś rozwiązanie? Za odpowiedzi z góry dzięki.

dsgdfsgh.png

Youki
komentarz
komentarz

Ile  masz przydzielonej pamięci RAM dla zintegrowanego układu graficznego w BIOS'ie?

W msconfig nic nie grzebane?

  • Dobra wypowiedź 1
Krzysztof 01
komentarz
komentarz

A można z polskiego na nasze? Może jakiś chat prywatny? Bo nie jestem super obeznany w tych sprawach.

Youki
komentarz
komentarz

Nie znam "naszego", znam tylko ojczysty Polski.

Skoro piszesz na forum to pozostajemy na forum.


Inaczej, grzebałeś coś w ustawieniach BIOS'u? 

Krzysztof 01
komentarz
komentarz

Jeżeli chodzi o grzebanie wewnątrz skrzynki, to nawet nie zaglądałem, jeżeli chodzi o grzebanie bezpośrednio przez komputer też nie, po prostu korzystałem.

 

Youki
komentarz
komentarz

Chodzi o ustawienia BIOS, nie fizycznie wewnątrz. 

Aktualizowałeś ostatnio coś, instalowałeś jakieś programy?

Krzysztof 01
komentarz
komentarz

Zaktualizowałem sterowniki do karty graficznej, ale problem pojawił się chyba przed zaktualizowaniem tego. Nic nie instalowałem.

 

Youki
komentarz
komentarz

Wejdź do BIOS poprzez del i przywróć ustawienia fabryczne.

A system, aktualizację systemowe instalowane były?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.