x-kom hosting

Wolne kopiowanie SSD

stkn2l
utworzono
utworzono

Witam

Otóż wczoraj pojawił mi się dziwny problem. Najpierw klikając na danym folder prawym przyciskiem myszy zacinał mi się laptop. Jednak ten problem udało mi się rozwiązać za pomocą programu ShellEx, problem trochę mnie przeraził i postanowiłem skopiować cała zawartość dysku D gdzie przechowuje różne dane na dysk przenośny i tu pojawia się problem. W trakcie kopiowania większych folderów ( powyżej 100gb) kopiowanie się zatrzymuje i dalej nie idzie. Zauważyłem też, że zliczanie elementów przed kopiowanie zajmuje bardzo dużo czasu, laptop zacina się równiez w trakcie ponownego uruchamiania i ogólnie zauważyłem, że strasznie laptop spowolnił swoje działanie. 

Mój dysk to : kingstone SM2280S3/ 120G

stkn2l
komentarz
komentarz

Problem rozwiazany - dysk hdd najzwyczajniej w świecie się zużył i należało kupić nowy, stąd problemy przy kopiowaniu. Dla kogos kto będzie miał podobny problem polecam z marszu program "CrystalDiskInfo", który od razu naświetli problem.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.