x-kom hosting

Monitor do gtx 1070 do maks. 900 zł

Musiol
utworzono
utworzono

Witam. Potrzebuję zasięgnięcia opinii odnośnie doboru monitora do gtx 1070. Wiem, że do tej karty optymalnym wyborem byłby jakiś UHD, ale na te chwilę nie posiadam takiej kwoty. Zastosowanie to przedewszystkim filmy noi oczywiście gry takie jak Wiesiek 3, Gta V, BTF, CoD oraz mmo SWTOR.

Myślałem o czymś takim: http://www.x-kom.pl/p/305611-monitor-led-24-269-dell-p2417h.html

Chyba, żę uważacie że dobór monitora FHD to rażące niewykorzystanie możliwości gtx 1070 to może zacisnę zęby i dozbieram na szkiełko UHD.

Dzięki za każdą opinię.

Youki
komentarz
komentarz

Monitor to zakup na lata, jak masz możliwość to warto by było dołożyć do WQHD.

Musiol
komentarz
komentarz

O fajnie, że za taką cenę da radę już znaleźć WQHD. Chyba się wstrzymam i dozbieram na tego Dell P2426D.

  • Dobra wypowiedź 1
Krzysztof Nowak
komentarz
komentarz

Naprawdę warto :) przy takim budżecie już nie dorzucasz wiele.

Youki
komentarz
komentarz

Taa, tylko przy 24 calach i WQHD każdy drobny tekst będzie wymagać skalowania, bo inaczej będzie nieczytelny.

  • 3 tygodnie później...
adi220
komentarz
komentarz

Panowie, 25 calowe monitory również wymagają skalowania drobnego tekstu ?

Youki
komentarz
komentarz

FHD czy WQHD?

  • 2 tygodnie później...
adi220
komentarz
komentarz

Wqhd

Youki
komentarz
komentarz

To też ze względu na rozmiar plamki większość drobnego tekstu wymaga skalowania.

adi220
komentarz
komentarz

To już sam nie wiem co robić. kupiłem ostatnio Asusa vx24ah ale monitor miał wadę wiec odesłałem, teraz się zastanawiam czy kupić drugi taki ale nowy czy po prostu dozbierać i kupić już jakiś uhd. 

  • 2 tygodnie później...
Youki
komentarz
komentarz

Weź BenQ, nie trzeba skalować treści, większa przekątna.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.