x-kom hosting

Problem z ramem

Adamczyk111
utworzono
utworzono (edytowane)

Witajcie. Zakupilem ramy 2x2 gb. Po zalozeniu ich mialem w komputerze brak sygnalu w monitorze. Kazano mi ściągnąć baterie z plyty głównej i przez 30 sek dwa styki razem spiac czyms metalowym. Zrobilem tak i dalej nic. Zalozylem stare ramy 2x po 1gb i sie uruchomil. Jednak po wejsciu na system mam takie problemy : tutaj na normalnym zasilaniu a na drugim zdjeciu ktore dodam to na trybie oszczędny. Komputer wylacza mi sie po 20 min to temperatury w spoczynku na pulpicie. Jakies pomysly ? Przed zmiana wszystko dzialalo ok. W obu przypadkach to CPU jest ponad stan. Wydaje mi sie ze to cos z procesorem albo płyta glowna jest cos nie tak. Moze pasta termoizolacyjna pomoże? A taki komunikat dostaje na ost zdj juz po resecie. Ale najpierw jak sie wylaczy mam zolta lamke nosignal znow go musze resetnac i zaskoczy. A pozniej juz mam taki komunikat jak na ost zdjeciu. 

20161111_090120.jpg

20161111_090540.jpg

20161111_093929.jpg

Edytowane przez Adamczyk111

Youki
komentarz
komentarz

Wymień pastę termo przewodzącą na procesorze i wyczyść PC z kurzu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.