x-kom hosting

Drukarka atramentowa [350/400]

lexuZ
utworzono
utworzono

Witam, tak jak w tytule szukam drukarki atramentowej w przedziale 350/400zł. Preferowałbym renomowaną firmę np HP, dotychczas posiadałem HP Deskjet f735 ale po
"wciągnięciu kartki " wyskakuje komunikat " drukarka została zatrzymana ", dlatego decyduje się na nową.

Dżony2
komentarz
komentarz

Ja bym ze zwględu na eksploatację zdecydował się na Brothera DCP J 100.

Erniks
komentarz
komentarz

Dokładnie, DCPJ 100 będzie ok, tylko pewnie będzie kosztował lekko ponad 400zł, więc będzie trzeba trochę dołożyć. Eksploatacja taniutka, tusze różnych marek są średnio po 10-15zł z tego co pamiętam, szukaj na dobretonery.pl czy allegro tuszy np, jetworld, jedne z tańszych jeśli się nie mylę. HP nie polecam, jak atramentówka to tylko brothery,

Dżony2
komentarz
komentarz

Bardzo się cieszę że kto wsparł mój głos:)

  • Dobra wypowiedź 1
Krzysztof Nowak
komentarz
komentarz

Jak to nie popierać dobrego wyboru ;)

Nadia_90
komentarz
komentarz

Brother DCPJ100, albo 105. Autorze dokonałeś już może zakupu? :) Widzę, że z nowością nie wyskoczyłam bo wszyscy proponowali Brothera, także mogę jedynie poprzeć poprzedników. HP nie bardzo wiesz bo eksploatacja nie będzie tak tanio jak w Brotherze, do którego zamienniki tuszy są nawet po kilkanaście zł od dobrych producentów. Link do drukarki już Ci podawali, to podrzucam jeszcze Ci link do tuszy http://dobretonery.pl/tusz-black-brother-lc-529bk-zamiennik-lc529xlbk-58-ml-p-18392.html

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.