x-kom hosting

Winietki na stół

Solid
utworzono
utworzono

Witam chce zrobić sam winietki na stół ale nie mam pojęcia jak, niby takie łatwe ale mam z tym problem. posiadam photoshopa trochę się w nim orientuje ale jakoś za te winietki nie mam pojęcia jak się zabrać bo na jednej kartce powinno być kilka do wycięcia i one muszą być identyczne. Może mi ktoś pomóc jak mam to zrobić, albo jakiś grafik który ma chęci zrobiłby mi szablon tych winietek ja bym sobie już powpisywał imienia i nazwiska. Czuje że to jest 10minut roboty. Byłbym bardzo wdzięczny. Niżej wkleję zdjęcie jakie winietki bym chciał. Z góry dzięki.

WZÓR%20WZ%2078.png

WZÓR%20WZ%2079.png

  • 3 tygodnie później...

stefan83
komentarz
komentarz

a ile to kosztuje?

  • 1 miesiąc później...
janekosa
komentarz
komentarz

Spodziewasz się, że ktoś za darmo zrobi Ci projekt który normalnie kosztuje? Albo zrób faktycznie sam, albo kup w drukarni. Te 2-3 złote od sztuki które drukarnie biorą to nie jest dużo, biorąc pod uwagę jakość papieru, jakość wydruku, od razu zagięcie, wycięcie.. A za projekt tam nic nie płacisz, bo sprzedają to na tony i mają to wliczone.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.